EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Şenay Lambaoğlu – Halim Ortada

Şenay Lambaoğlu – Halim Ortada

Şenay Lambaoğlu’ndan Haykırış Dolu Bir Şarkı: Halim Ortada.

Güçlü sesi ve başarılı projeleri ile adından söz ettiren sanatçı Şenay Lambaoğlu, “Halim Ortada” isimli yepyeni şarkısını sevenlerinin beğenisine sunuyor.

Sözü ve müziği kendisine, düzenleme ve enstrüman çalımları ise Hakan Kurşun’a ait olan şarkının klip yönetmenliğini Erbay Aras üstleniyor.

Dingin müziği ve Şenay Lambaoğlu’nun haykırış dolu vokali ile sarsıcı bir kontrast sunan şarkı, dinleyicileri adeta ruhsal bir sorgulamaya sürüklüyor.

Şarkısının duygularını etkileyici bir biçimde klibiyle bütünleştiren Şenay Lambaoğlu, klibinin çekimlerini ise Zekeriyaköy’de tamamladı.

Kendisine eşlik eden doğal görüntüler ve küvet sahnesiyle güçlü bir ironi yakalayan sanatçı, iddialı bir çalışma ortaya koyarak farklı bir projeye imza atıyor.

Şenay Lambaoğlu’nun yeni şarkısı Halimiz Ortada, Ada Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

 

 

Şenay Lambaoğlu'ndan Haykırış Dolu Bir Şarkı: Halim Ortada. Güçlü sesi ve başarılı projeleri ile adından söz ettiren sanatçı Şenay Lambaoğlu, “Halim Ortada” isimli yepyeni şarkısını sevenlerinin beğenisine sunuyor. Sözü ve müziği kendisine, düzenleme ve enstrüman çalımları ise Hakan Kurşun'a ait olan şarkının klip yönetmenliğini Erbay Aras üstleniyor. Dingin müziği ve Şenay Lambaoğlu'nun haykırış dolu vokali ile sarsıcı bir kontrast sunan şarkı, dinleyicileri adeta ruhsal bir sorgulamaya sürüklüyor. Şarkısının duygularını etkileyici bir biçimde klibiyle bütünleştiren Şenay Lambaoğlu, klibinin çekimlerini ise Zekeriyaköy'de tamamladı. Kendisine eşlik eden doğal görüntüler ve küvet sahnesiyle güçlü bir ironi yakalayan sanatçı, iddialı bir çalışma ortaya koyarak farklı…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*