EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Şenay Lambaoğlu – Her Ne Varsa

Şenay Lambaoğlu – Her Ne Varsa

 

Yorumculuğunun yanı sıra şarkı yazarı kimliği ve özgün tarzıyla büyük beğeni toplayan Şenay Lambaoğlu rengarenk müzik serüvenine devam ediyor.

Sanatçı, Ada Müzik etiketiyle müzik severlerle buluşturduğu “Alternatif pop“ tarzındaki dördüncü stüdyo albümü “Rüyalarıma Gir”in ikinci klibini albümün de açılış parçası olan “Her Ne Varsa” parçasına çekti. Klip yönetmeni yine Çetin Yılmaz.

Sözü ve müziği Şenay Lambaoğlu, düzenlemesi Tolga Bedir ve Adem Gülşen imzasını taşıyan “Her Ne Varsa”’da saksofonda Korhan Futacı piyanoda Tolga Bedir, bas gitarda Caner Üstündağ, akustik gitarda Erdinç Şenyaylar, davulda ise Ekin Cengizkan yer alıyor.

Güçlü melodiler ve sözlerle dikkat çeken “Her Ne Varsa”; şehir insanının yalnızlığı, hayal kırıklıkları ve baş edemediği korkuları Şenay Lambaoğlu’nun tutkulu vokali ve Korhan Futacının baş döndürücü saksofon solosuyla bambaşka bir derinlik kazanıyor.

 

Söz & Müzik: Şenay Lambaoğlu

Düzenleme: Adem Gülşen &, Tolga Bedir

Yönetmen: Çetin Yılmaz

Ada Müzik

 

https://www.youtube.com/watch?v=lYSggc3iCm4   Yorumculuğunun yanı sıra şarkı yazarı kimliği ve özgün tarzıyla büyük beğeni toplayan Şenay Lambaoğlu rengarenk müzik serüvenine devam ediyor. Sanatçı, Ada Müzik etiketiyle müzik severlerle buluşturduğu “Alternatif pop“ tarzındaki dördüncü stüdyo albümü “Rüyalarıma Gir”in ikinci klibini albümün de açılış parçası olan “Her Ne Varsa” parçasına çekti. Klip yönetmeni yine Çetin Yılmaz. Sözü ve müziği Şenay Lambaoğlu, düzenlemesi Tolga Bedir ve Adem Gülşen imzasını taşıyan “Her Ne Varsa”’da saksofonda Korhan Futacı piyanoda Tolga Bedir, bas gitarda Caner Üstündağ, akustik gitarda Erdinç Şenyaylar, davulda ise Ekin Cengizkan yer alıyor. Güçlü melodiler ve sözlerle dikkat çeken “Her Ne Varsa”; şehir insanının yalnızlığı,…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*