EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Şenay Lambaoğlu – Neden Bulamadım

Şenay Lambaoğlu – Neden Bulamadım

Müzik dünyasındaki üretken ve başarılı yolculuğuna devam eden Şenay Lambaoğlu, “Neden Bulamadım” adını taşıyan yeni single çalışmasıyla dinleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Şenay Lambaoğlu’nun yeni şarkısı “Neden Bulamadım”, duygusal ve romantik bir atmosferi modern ve büyüleyici elektronik seslerle bir araya getiriyor.

Sözleri ve müziğiyle Şenay Lambaoğlu’nun içten ifadesini yansıtan bu şarkının prodüktörlüğünü Genco Arı üstlenirken, kapak tasarımı Melek Bocoğlu ve fotoğraf çekimi Enes Kahraman imzası taşıyor.

Alternatif pop türünde hazırlanan ve elektronik soundlarla zenginleştirilen şarkı, Lambaoğlu’nun özgün müzikal tarzını ve derin duygusal anlatımını dinleyicilere ustalıkla aktarıyor.

Şenay Lambaoğlu’nun ‘’Neden Bulamadım’’ adını verdiği yeni şarkısı Ada Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

 

 

Müzik dünyasındaki üretken ve başarılı yolculuğuna devam eden Şenay Lambaoğlu, "Neden Bulamadım" adını taşıyan yeni single çalışmasıyla dinleyicilerinin karşısına çıkıyor. Şenay Lambaoğlu'nun yeni şarkısı "Neden Bulamadım", duygusal ve romantik bir atmosferi modern ve büyüleyici elektronik seslerle bir araya getiriyor. Sözleri ve müziğiyle Şenay Lambaoğlu'nun içten ifadesini yansıtan bu şarkının prodüktörlüğünü Genco Arı üstlenirken, kapak tasarımı Melek Bocoğlu ve fotoğraf çekimi Enes Kahraman imzası taşıyor. Alternatif pop türünde hazırlanan ve elektronik soundlarla zenginleştirilen şarkı, Lambaoğlu'nun özgün müzikal tarzını ve derin duygusal anlatımını dinleyicilere ustalıkla aktarıyor. Şenay Lambaoğlu’nun ‘’Neden Bulamadım’’ adını verdiği yeni şarkısı Ada Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.  …

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*