EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Şenay Lambaoğlu – Şehrin Orta Yerinde

Şenay Lambaoğlu – Şehrin Orta Yerinde

Şenay Lambaoğlu ile “Şehrin Orta Yerinde” Bir Buluşma.

Lambaoğlu’nun Hakan Kurşun ile bu yıl içinde gerçekleştirdiği müzikal ortaklığın üçüncü şarkısı “Şehrin Orta Yerinde” “Ada Müzik etiketi ile 27 Kasım tarihinden itibaren tüm dijital platformlarda yayında.

Şarkının sözü Şenay Lambaoğlu’na aitken müziği ve düzenlemesi ikilinin ortak çalışması. Albümdeki tüm enstrümanlar ve mix, mastering yine Hakan Kurşun imzası taşırken şarkının kapak fotoğrafını Kadri Karahan çekti, Ragıp İncesağır tasarımını gerçekleştirdi. Şarkı ile aynı gün yayınlanacak klibin yönetmeni ise Erbay Aras.

Lambaoğlu bu şarkısı ile dinleyicilerini bu kış günlerinden alıp bir yaz gecesine ve orada bir an her şeyi unutturup şehrin orta yerinde hayallere dalmaya davet ediyor. Gelmek ister misiniz?

 

“Şehrin Orta Yerinde” Künye:

Söz: Şenay Lambaoğlu
Müzik-Düzenleme: Şenay Lambaoğlu & Hakan Kurşun
Tüm Enstrümanlar & Mix-Mastering: Hakan Kurşun

Kapak Fotoğrafı: Kadri Karahan (www.muzikekspres.com)
Tasarım: Ragıp İncesağır
Klip Yönetmeni: Erbay Aras

Yapım: Ada Müzik

 

 

Şenay Lambaoğlu ile “Şehrin Orta Yerinde” Bir Buluşma. Lambaoğlu’nun Hakan Kurşun ile bu yıl içinde gerçekleştirdiği müzikal ortaklığın üçüncü şarkısı “Şehrin Orta Yerinde” “Ada Müzik etiketi ile 27 Kasım tarihinden itibaren tüm dijital platformlarda yayında. Şarkının sözü Şenay Lambaoğlu’na aitken müziği ve düzenlemesi ikilinin ortak çalışması. Albümdeki tüm enstrümanlar ve mix, mastering yine Hakan Kurşun imzası taşırken şarkının kapak fotoğrafını Kadri Karahan çekti, Ragıp İncesağır tasarımını gerçekleştirdi. Şarkı ile aynı gün yayınlanacak klibin yönetmeni ise Erbay Aras. Lambaoğlu bu şarkısı ile dinleyicilerini bu kış günlerinden alıp bir yaz gecesine ve orada bir an her şeyi unutturup şehrin orta yerinde hayallere…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.88 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*