EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Şenay Lambaoğlu – Sis

Şenay Lambaoğlu – Sis

Üretkenliğiyle dikkat çeken Şenay Lambaoğlu, başarılı aranjör Genco Arı ile ‘Sis’ adını verdiği yeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Sözleri ve müziği Şenay Lambaoğlu imzası taşıyan Sis’in prodüktörlüğünü Genco Arı üstleniyor. Şarkı ikilinin ortaklıklarını pekiştirdiği Bilirim ve Çiçekli Perdeler’den sonra üçüncü çalışmaları olarak müzik listelerine giriş yapıyor.

Şarkının funk, disco ve elektro ruh yapısının enerjisiyle dinleyenleri dansa davet eden Şenay Lambaoğlu, müzikal karakterini çok daha eğlenceli ve etkileyici bir noktaya taşıyor.

Son projelerinde yeni nesil müzik akımlarına yakınlığı ile adından söz ettiren Şenay Lambaoğlu, bu süreci zenginleşerek, Sis ile kariyerine farklı bir soluk getiriyor.

Şenay Lambaoğlu’nun yepyeni şarkısı ‘’Sis’’, Ada Müzik etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yayında.

 

 

Söz & Müzik: Şenay Lambaoğlu

Müzik Prodüktörü: Genco Arı

Elektrik Gitar: Metehan Köseoğlu

Bas Gitar, Davul ve Tuşlu Çalgılar: Genco Arı

Mix: Genco Arı

Mastering: Tiago D’errico

Kapak Tasarımı: Melek Bocoğlu

Fotoğraflar: Muhsin Akgün

Yapım: Ada Müzik

 

 

Üretkenliğiyle dikkat çeken Şenay Lambaoğlu, başarılı aranjör Genco Arı ile ‘Sis’ adını verdiği yeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Sözleri ve müziği Şenay Lambaoğlu imzası taşıyan Sis’in prodüktörlüğünü Genco Arı üstleniyor. Şarkı ikilinin ortaklıklarını pekiştirdiği Bilirim ve Çiçekli Perdeler’den sonra üçüncü çalışmaları olarak müzik listelerine giriş yapıyor. Şarkının funk, disco ve elektro ruh yapısının enerjisiyle dinleyenleri dansa davet eden Şenay Lambaoğlu, müzikal karakterini çok daha eğlenceli ve etkileyici bir noktaya taşıyor. Son projelerinde yeni nesil müzik akımlarına yakınlığı ile adından söz ettiren Şenay Lambaoğlu, bu süreci zenginleşerek, Sis ile kariyerine farklı bir soluk getiriyor. Şenay Lambaoğlu’nun yepyeni şarkısı ‘’Sis’’, Ada Müzik…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.83 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*