EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Şenk – Sokağın Büyüsü (Prod by. Peace of Mind)

Şenk – Sokağın Büyüsü (Prod by. Peace of Mind)

Çok ufak yaşlardan beri rap müzikle ilgilenen Aytuğ Şenkal aka Şenk, oyunculuk için verdiği aranın ardından müziğe tekrardan geri döndü! Konservatuvarı bitirdikten sonra müzik çalışmalarını yeniden hızlandıran Şenk, solo çalışmalarına BBI Music Co. bünyesinde devam etmeye başladı.

Şenk’in geri dönüşünü müjdeleyen, bir süredir üzerinde çalıştığı “Sokağın Büyüsü” adlı yeni teklisi 15 Ocak 2021 tarihi itibarıyla BBI Music Co. etiketiyle yayında!

Parçanın prodüktörlüğünü ve mix, mastering’ini Peace of Mind üstlenirken, video klibinin yönetmenliğinde Okan Koçak (Dükkan Medya), görüntü yönetmenliğinde ise Berkay Öktem imzası bulunuyor.

“Sokağın Büyüsü” dijital platformlarda, video klibi ise YouTube’da yayında.

 

 

 

Söz-Müzik: Şenk
Prodüktör, Mix, Mastering: Peace of Mind
Kapak Tasarımı, Fotoğraflar: Alço Oğuz
Label: BBI Music Co.

Yönetmen: Okan Koçak (Dükkan Medya)
Görüntü Yönetmeni: Berkay Öktem
Cast: Faruk Kösen
Prodüksiyon: BBI Music Co.

 

Şenk Hakkında

Aytuğ Şenkal, 1996 yılında Kadıköy’de doğdu. İlk olarak 2004 yılında rap müzik ile tanışan Şenk, lise döneminde kazandığı Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’ne kayıt yaptırmayıp rap müzik yapmayı tercih etti. 2005-2014 yılları arasında birçok parça yapıp dönemin dijital platformlarında birçok parça yayınladı. Sonrasında bir yandan rap müzikle uğraşmaya devam ederken bir yandan da Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almaya devam etti. 2014 senesinde rap müziğe ara veren Şenk, İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’ne girdi. Bu süreçte birçok reklam ve tiyatro oyununda yer aldı.

Konservatuvarı bitirdikten sonra tekrardan müziğe dönen Şenk, solo çalışmalarına BBI Music Co. bünyesinde devam ediyor. 15 Ocak tarihinde yayınlanacak ilk parçası “Sokağın Büyüsü” sonrasında düzenli olarak paylaşacağı parçaları için hazırlıklarını sürdürüyor.

 

 

 

Çok ufak yaşlardan beri rap müzikle ilgilenen Aytuğ Şenkal aka Şenk, oyunculuk için verdiği aranın ardından müziğe tekrardan geri döndü! Konservatuvarı bitirdikten sonra müzik çalışmalarını yeniden hızlandıran Şenk, solo çalışmalarına BBI Music Co. bünyesinde devam etmeye başladı. Şenk'in geri dönüşünü müjdeleyen, bir süredir üzerinde çalıştığı "Sokağın Büyüsü" adlı yeni teklisi 15 Ocak 2021 tarihi itibarıyla BBI Music Co. etiketiyle yayında! Parçanın prodüktörlüğünü ve mix, mastering'ini Peace of Mind üstlenirken, video klibinin yönetmenliğinde Okan Koçak (Dükkan Medya), görüntü yönetmenliğinde ise Berkay Öktem imzası bulunuyor. "Sokağın Büyüsü" dijital platformlarda, video klibi ise YouTube'da yayında.   https://www.youtube.com/watch?v=HZyhq1tCgY4&ab_channel=%C5%9Eenk     Söz-Müzik: Şenk Prodüktör, Mix,…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*