EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Serpil Örümcer İçin Destek Olalım

Serpil Örümcer İçin Destek Olalım

70’li yıllara filmleri ve şarkıları ile damga vurdu Serpil Örümcer.

45’likleri ve LP’leri ile ses getirdi ve dönemin birçok önemli sahnesinin aranan isimlerinden biri oldu. Bir süredir hayat şartları ile baş edemediğini TV programlarından, basından öğreniyoruz ve yaşanan duruma birkaç sanatçımız dışında kimsenin ses olmadığını da görüyoruz.

Öyle ki kendisi sosyal medya sayfasında bu kez de dinleyicilerinden kendisine destek olmasını diledi ve şarkılarını bir araya getirdiği CD’yi satın almaya davet etti. Dijital müzik çağında CD’lerin maalesef eski heyecanı yok ama buradaki amaç çok güzel ve içinde bulunduğumuz ramazan ayı içinde de ayrıca çok önemli. Biz Müzik Ekspres olarak bu desteğe kayıtsız kalmadık ve kendisi ile iletişime geçip çorbada tuzumuz olsun istedik.

Sanatçının  İnstagram sayfasından  mesaj attığınızda gerekli bilgi tarafınıza iletiliyor. Tüm okurlarımızı değerli sanatçımıza destek olmaya davet ediyoruz ve kendisine sağlıklı, mutlu günler diliyoruz.

Kadri Karahan

 

 

70'li yıllara filmleri ve şarkıları ile damga vurdu Serpil Örümcer. 45'likleri ve LP'leri ile ses getirdi ve dönemin birçok önemli sahnesinin aranan isimlerinden biri oldu. Bir süredir hayat şartları ile baş edemediğini TV programlarından, basından öğreniyoruz ve yaşanan duruma birkaç sanatçımız dışında kimsenin ses olmadığını da görüyoruz. Öyle ki kendisi sosyal medya sayfasında bu kez de dinleyicilerinden kendisine destek olmasını diledi ve şarkılarını bir araya getirdiği CD'yi satın almaya davet etti. Dijital müzik çağında CD'lerin maalesef eski heyecanı yok ama buradaki amaç çok güzel ve içinde bulunduğumuz ramazan ayı içinde de ayrıca çok önemli. Biz Müzik Ekspres olarak bu desteğe…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*