Anasayfa / SINGLE / EP / Sezgin Dündar – Hamur Olsun

Sezgin Dündar – Hamur Olsun

Sezgin Dündar söz ve müziğini yaptığı, düzenleyip gitarlarını çaldığı, davullarıysa Umut Çılgın’a emanet ettiği ilk teklisi “Hamur Olsun” ile Türkçe Rock severlere merhaba diyor.

Müziğe ilkokulda keman çalarak başlayan Sezgin ortaokulda ilk gitarını aldı. Lisede gitar tekniği üzerine yoğun çalışmalarının ardından grubuyla birlikte Guthrie Govan, Paul Gilbert gibi müzisyenlerin eserlerini sahnede icra etti. Aynı dönemde ilk şarkılarını yazmaya başladı. Youtube, Soundcloud gibi platformda çalışmalarını paylaştı ve şimdi, bağımsız olarak tüm dijital müzik platformlarında olmanın heyecanını yaşıyor. Sezgin şu sıralar İzmir’de sokak müziği yapmakta, ve ilerleyen aylarda çıkmasını planlandığı İlk Ep’sinin çalışmalarına devam etmekte.

Şarkının kapak tasarımı Sezgin’in, Miks ve mastering’i ise Utku Çılgın’ın elinden.

 

 

Sezgin Dündar söz ve müziğini yaptığı, düzenleyip gitarlarını çaldığı, davullarıysa Umut Çılgın’a emanet ettiği ilk teklisi “Hamur Olsun” ile Türkçe Rock severlere merhaba diyor. Müziğe ilkokulda keman çalarak başlayan Sezgin ortaokulda ilk gitarını aldı. Lisede gitar tekniği üzerine yoğun çalışmalarının ardından grubuyla birlikte Guthrie Govan, Paul Gilbert gibi müzisyenlerin eserlerini sahnede icra etti. Aynı dönemde ilk şarkılarını yazmaya başladı. Youtube, Soundcloud gibi platformda çalışmalarını paylaştı ve şimdi, bağımsız olarak tüm dijital müzik platformlarında olmanın heyecanını yaşıyor. Sezgin şu sıralar İzmir’de sokak müziği yapmakta, ve ilerleyen aylarda çıkmasını planlandığı İlk Ep’sinin çalışmalarına devam etmekte. Şarkının kapak tasarımı Sezgin'in, Miks ve mastering'i…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*