EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Sezgin İnceel – Kaldırım

Sezgin İnceel – Kaldırım

Sezgin İnceel’in yeni teklisi Kaldırım, dinleyicilerini sorularına yanıtlar arayan cinsiyetsiz ve yaşsız kahramanının yolculuğuna davet ediyor. Üç versiyonu bulunan şarkı, her düzenlemede başka mekanda geçen bir keşfi anlatıyor.

Sanatçı şarkı ile ilgili şöyle diyor: “Kaldırım, bir kendini arama yolculuğu. Sıkışıp kalmış hayatların içinde bir nefes alma molası. Bu hikaye içinde Akustik versiyonuyla sahil kasabalarına, Meydan Edit’le şehrin keşmekeşine ve 34 Remix’le izbe kulüplere uğruyor. Farklı düzenlemeler aynı Sezgin’i farklı gözlerle anlatıyor.”

Söz ve müziği İnceel’e ait şarkının Sahil Kasabası Akustik düzenlemesi Manuel Stübinger ve Sezgin İnceel, Meydan Edit düzenlemesi Stas Mishchenko, 34 Remix’i ise Çiçek Çocuk imzası taşıyor. Mix ve mastering’ler ise Furkan Sakızlı’ya ait. Şarkının klibinde yer alan performans sanatçısı Selen Lun ise aynı zamanda klibin prodüktörlüğünü de üstleniyor.

Daha önce Ümitvar ve Yaşlanıyoruz isimli çalışmalarını yayınlayan sanatçı aynı zamanda Yine Yeni Yeniden 90’lar isimli podcast serisi yapıyor ve çeşitli platformlarda yazılar yazıyor.

 

 

Kaldırım
Söz-Müzik: Sezgin İnceel
Sahil Kasabası Akustik Düzenleme: Manuel Stübinger & Sezgin İnceel Sahil Kasabası Akustik Mixing: Furkan Sakızlı
Meydan Edit: Stas Mishchenko
34 Remix: Çiçek Çocuk
Mastering: Taş Plak Yapım
Video: Selen Lun / Lun Family Company
Kapak tasarımı: Sinan Özdemir

 

Sezgin İnceel’in yeni teklisi Kaldırım, dinleyicilerini sorularına yanıtlar arayan cinsiyetsiz ve yaşsız kahramanının yolculuğuna davet ediyor. Üç versiyonu bulunan şarkı, her düzenlemede başka mekanda geçen bir keşfi anlatıyor. Sanatçı şarkı ile ilgili şöyle diyor: “Kaldırım, bir kendini arama yolculuğu. Sıkışıp kalmış hayatların içinde bir nefes alma molası. Bu hikaye içinde Akustik versiyonuyla sahil kasabalarına, Meydan Edit’le şehrin keşmekeşine ve 34 Remix’le izbe kulüplere uğruyor. Farklı düzenlemeler aynı Sezgin’i farklı gözlerle anlatıyor.” Söz ve müziği İnceel’e ait şarkının Sahil Kasabası Akustik düzenlemesi Manuel Stübinger ve Sezgin İnceel, Meydan Edit düzenlemesi Stas Mishchenko, 34 Remix’i ise Çiçek Çocuk imzası taşıyor. Mix ve…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*