EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Sibel Öcal – Ege’ye Gidelim

Sibel Öcal – Ege’ye Gidelim

 

Sibel Öcal, özel radyoların ilk program yapımcılarındandır, aynı zamanda muhabirlik, TV yapımcılığı ve sunuculuğu ile kariyerini beraber yönetmiştir.

Radyo Mega ile başladığı radyo serüvenine Radyo D ve Kral FM ile uzun yıllar devam etmiştir. Şu an seslendirme ve sunuculuk projelerine devam etmektedir.

Sibel Öcal, yıllar içinde  birçok isme vokal yaptı, özellikle Erol Büyükburç ile iki yıl boyunca hem vokal olarak hem de dans performansı ile aynı sahneyi paylaşma şansını yakaladı. Sibel Öcal en son Tansel D ve Yaşar projesi İhanet Ettin’in geri vokallerinde yer almıştır.

Yıllarca, binlerce şarkı anons eden Sibel Öcal kendi deyimi ile artık  Şarkı Söylemek İstiyor. Sözü ve müziği kendisine ait olan Balat isimli şarkısının ardından ikinci teklisi Ege’ye Gidelim ile müzikseverlerin karşısında.

“Ege’ye Gidelim”in kayıtları Ont Music Network stüdyosunda alındı, şarkıda yer alan akustik gitarlar Emrah Koçak tarafından, klavyeler ise Tansel Doğanay, darbuka ve perküsyon Sedat Alır tarafından çalındı.  Geri vokallerde de DJ Seçkin, Oğuzhan Coşkun ve Sibel Öcal yer alıyor. Şarkının düzenlemesi Balat’ta olduğu gibi Tansel Doğanay tarafından yapıldı.

Ege’ye Gidelim’in fotoğrafları İrem Şen’e aittir, kapak tasarımı ise Koray Altınay tarafından,  şarkının videosu ise İğneada’da çekilmiştir.

Sibel Öcal müzik yolculuğunu kendi kelimeleri ile şu şekilde özetliyor;  Her şeyden önce kendim için yapıyorum, sonra da müzikseverlere şarkımı armağan ediyorum. Bu şahane bir yolculuk, bunu yapmak bile beni çok mutlu ediyor ve mutlu olduğum sürece şarkı söylemeye ve üretmeye devam edeceğim. Yeni şarkılarda buluşmak üzere.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=dF03ikvhMCM&ab_channel=OntMusicNetwork   Sibel Öcal, özel radyoların ilk program yapımcılarındandır, aynı zamanda muhabirlik, TV yapımcılığı ve sunuculuğu ile kariyerini beraber yönetmiştir. Radyo Mega ile başladığı radyo serüvenine Radyo D ve Kral FM ile uzun yıllar devam etmiştir. Şu an seslendirme ve sunuculuk projelerine devam etmektedir. Sibel Öcal, yıllar içinde  birçok isme vokal yaptı, özellikle Erol Büyükburç ile iki yıl boyunca hem vokal olarak hem de dans performansı ile aynı sahneyi paylaşma şansını yakaladı. Sibel Öcal en son Tansel D ve Yaşar projesi İhanet Ettin’in geri vokallerinde yer almıştır. Yıllarca, binlerce şarkı anons eden Sibel Öcal kendi deyimi ile artık  Şarkı Söylemek İstiyor. Sözü ve…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*