EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Sine’m – Ne Dersin?

Sine’m – Ne Dersin?

2019 yılında ilk teklisini yayınlayarak solo kariyerine başlayan Sine’m, Temmuz 2021 tarihinde bağımsız olarak yayınladığı ve sözü, müziği ve düzenlemesi Sine’m’e ait olan ‘‘Ne Dersin?’’ ile huzurlarınızda. Şarkıcının İstanbul’daki ev stüdyosunda kendisinin kaydettiği ‘’Ne Dersin?’’ parçasının mix ve mastering süreçleri yine şarkıcının ev stüdyosunda Onur Öztürk tarafından tamamlandı.

Şarkının sözleri, dertten yoksun bir küçük burjuva ilişkisinin büyütülmüş sıkıntılarından yorulmuş birinin basit önerilerinden ibaret. Enstrümanlarda ise yine şarkıcının tarzına yakın eklektik bir hava yakalanmaya çalışılmaktadır.

 

 

2019 yılında ilk teklisini yayınlayarak solo kariyerine başlayan Sine’m, Temmuz 2021 tarihinde bağımsız olarak yayınladığı ve sözü, müziği ve düzenlemesi Sine’m’e ait olan ‘‘Ne Dersin?’’ ile huzurlarınızda. Şarkıcının İstanbul’daki ev stüdyosunda kendisinin kaydettiği ‘’Ne Dersin?’’ parçasının mix ve mastering süreçleri yine şarkıcının ev stüdyosunda Onur Öztürk tarafından tamamlandı. Şarkının sözleri, dertten yoksun bir küçük burjuva ilişkisinin büyütülmüş sıkıntılarından yorulmuş birinin basit önerilerinden ibaret. Enstrümanlarda ise yine şarkıcının tarzına yakın eklektik bir hava yakalanmaya çalışılmaktadır.   https://www.youtube.com/watch?v=Ws9p-NSpWzs&ab_channel=Sine%27m   https://open.spotify.com/track/1Hrl8DgPvGYSLCNquWISSm?si=89e67dc00dda4d2f

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*