EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Siya Siyabend Murat’a Destek Konseri / 26 Nisan – Sanat Performance

Siya Siyabend Murat’a Destek Konseri / 26 Nisan – Sanat Performance

Siya Siyabend’in solisti ve sokak müzisyenliğinin sembol figürü Murat bir süre önce tüberküloz teşhisi ile hastaneye kaldırılmış ve yoğun bir tedavi sürecinin içine girmişti.

Sağlığı her geçen gün daha da iyiye doğru giden müzisyen hala profesyonel bir bakım altında ve bu durum masraflı bir süreci beraberinde getirmekte.

Bu sürecinde yanında olmak isteyen sanatçı dostları ikinci kere bir araya geliyor ve 26 Nisan’da Sanat Performance sahnesinde bir konser daha gerçekleştiriyor. Ahmet Aslan, Birsen Tezer, Cem Adrian, Ceyl’an Ertem, Dodan, Evrencan Gündüz ve Şükriye Tutkun şarkılarını o gece Murat için söyleyecek.

Konsere katılamayan dinleyicileri için de destek olmaları adına bir hesap açıldı.

Akbank – Erdem Göymen (grubun davulcusu)
TR530004600882888000027351

Yurtdışı veya döviz hesabı için;

Akbank – Erdem Göymen
TR340004600882036000049289

Müzik Ekspres ailesi olarak kendisine şifalar diliyoruz.

Siya Siyabend’in solisti ve sokak müzisyenliğinin sembol figürü Murat bir süre önce tüberküloz teşhisi ile hastaneye kaldırılmış ve yoğun bir tedavi sürecinin içine girmişti. Sağlığı her geçen gün daha da iyiye doğru giden müzisyen hala profesyonel bir bakım altında ve bu durum masraflı bir süreci beraberinde getirmekte. Bu sürecinde yanında olmak isteyen sanatçı dostları ikinci kere bir araya geliyor ve 26 Nisan'da Sanat Performance sahnesinde bir konser daha gerçekleştiriyor. Ahmet Aslan, Birsen Tezer, Cem Adrian, Ceyl'an Ertem, Dodan, Evrencan Gündüz ve Şükriye Tutkun şarkılarını o gece Murat için söyleyecek. Konsere katılamayan dinleyicileri için de destek olmaları adına bir hesap açıldı.…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*