EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Sono Smano – Kendine Sor

Sono Smano – Kendine Sor

Haziran ayında Müzik Ekspres’in söyleşi konuğu da olup Kadri Karahan’ın sorularını da yanıtlayan müzisyen Sono Smano’nun dördüncü teklisi “Kendine Sor” yayında.

Daha önce Mars ve Dünya gibi parçalarıyla elektronik bir sound benimsemiş olan sanatçı yayınladığı son teklisinde daha akustik bir duruş sergiliyor ve harpsikord gibi enstrümanlar kullanarak barok pop’a da göz kırpıyor. Son yayınlamış olduğu “Ilahym” isimli teklisindeki karanlık atmosferin izlerini bu parçada da duyabiliyoruz. Şarkı sözleri öfke, pişmanlık, sabır gibi konular üzerinde gezinse de sanatçı kelimelerin ucunu herkesin kendi hikayesini uyarlayabileceği kadar açık bırakıyor.

 

Haziran ayında Müzik Ekspres'in söyleşi konuğu da olup Kadri Karahan'ın sorularını da yanıtlayan müzisyen Sono Smano'nun dördüncü teklisi "Kendine Sor" yayında. Daha önce Mars ve Dünya gibi parçalarıyla elektronik bir sound benimsemiş olan sanatçı yayınladığı son teklisinde daha akustik bir duruş sergiliyor ve harpsikord gibi enstrümanlar kullanarak barok pop’a da göz kırpıyor. Son yayınlamış olduğu "Ilahym" isimli teklisindeki karanlık atmosferin izlerini bu parçada da duyabiliyoruz. Şarkı sözleri öfke, pişmanlık, sabır gibi konular üzerinde gezinse de sanatçı kelimelerin ucunu herkesin kendi hikayesini uyarlayabileceği kadar açık bırakıyor.   https://open.spotify.com/track/7n6dG3ZMhwBQBb7brE9Mni?si=vJePuUeqQAG0Mdaxu6D_Bw

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.65 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*