EDİTÖRDEN
Anasayfa / WORLD / Soundwalk Collective with Patti Smith İmzalı “Peradam” Yayında

Soundwalk Collective with Patti Smith İmzalı “Peradam” Yayında

lhamını Fransız şair ve yazarların eserlerinden alan, aralarında Anoushka Shankar, Tenzin Choegal and Charlotte Gainsbourg gibi ünlü konukların da bulunduğu Peradam albümü 4 Eylül 2020’de ülkemizde GRGDN Müzik’in temsil ettiği Bella Union etiketiyle yayımlandı.

Peradam ismini yirminci yüzyılın en büyük Fransız yazarlarından biri olan René Daumal’in dünya klasiği Analog Dağ romanından alıyor.

Soundwalk Collective & Patti Smith daha önce Killer Road, The Peyote Dance, Mummer Love adlarını taşıyan üç deneysel albüm daha yayınlamıştı.

Dünyadaki destansı yolcuklardan ilham alan Peradam; sürrealist metinleri, Patti Smith’in ruha işleyen çekici sesi ve Soundwalk Collective’in eşsiz ses tasarımıyla ruhani, mistik ve büyüleyici bir deneyim vaad ediyor.

 

 

lhamını Fransız şair ve yazarların eserlerinden alan, aralarında Anoushka Shankar, Tenzin Choegal and Charlotte Gainsbourg gibi ünlü konukların da bulunduğu Peradam albümü 4 Eylül 2020’de ülkemizde GRGDN Müzik'in temsil ettiği Bella Union etiketiyle yayımlandı. Peradam ismini yirminci yüzyılın en büyük Fransız yazarlarından biri olan René Daumal'in dünya klasiği Analog Dağ romanından alıyor. Soundwalk Collective & Patti Smith daha önce Killer Road, The Peyote Dance, Mummer Love adlarını taşıyan üç deneysel albüm daha yayınlamıştı. Dünyadaki destansı yolcuklardan ilham alan Peradam; sürrealist metinleri, Patti Smith’in ruha işleyen çekici sesi ve Soundwalk Collective'in eşsiz ses tasarımıyla ruhani, mistik ve büyüleyici bir deneyim vaad…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*