EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Su Soley – Müebbet Hayalet (Akustik)

Su Soley – Müebbet Hayalet (Akustik)

 

Su Soley’in akustik albümü “Gardrop”un sevilen şarkısı “Müebbet Hayalet (Akustik)”e yeni klip!

Su Soley’in sözlerini yazmış olduğu şarkının müziği kendisine ve İskender Paydaş’a ait. Klipte, sade saç stili ve seçtiği gösterişli elbisesiyle kamera karşısına geçen Soley; şıklığını, annesinin hediye ettiği yelpaze ile tamamlıyor. Sanatçı, kökeni İspanya’ya dayanan Flamenko dansını anımsatan performansı ile dikkat çekiyor. Yönetmenliğini Ecem Gündoğdu’nun, görüntü yönetmenliğini ise Veli Kuzlu’nun üstlendiği klipte, özel kesilen cam parçalarının kullanıldığı sahneler seyircide ilgi uyandırıyor. Cam parçaları kullanılarak yansıtılan ışıktan elde edilen doğal çoklu görüntüler, 70’li yılların müzik video kliplerini anımsatıyor.

Klip çekimleri, büyük bir ekip eşliğinde Orion Stüdyoları’nda tamamlandı. Giysi dolabında kaydettiği şarkının vokal düzenlemelerini Su Soley gerçekleştirdi. Mix mastering’ini Özgür Yurtoğlu’nun üstlendiği şarkının gitar düzenlemeleri, albümün geri kalanında olduğu gibi yine Barış Bölükbaşı’na ait.

Su Soley’in akustik albümü “Gardrop”un yeni klibi “Müebbet Hayalet (Akustik)” MEYPOM etiketiyle yayında.

 

https://www.youtube.com/watch?v=zNwRac2N4ik&ab_channel=MEYPOM   Su Soley’in akustik albümü “Gardrop”un sevilen şarkısı “Müebbet Hayalet (Akustik)”e yeni klip! Su Soley’in sözlerini yazmış olduğu şarkının müziği kendisine ve İskender Paydaş’a ait. Klipte, sade saç stili ve seçtiği gösterişli elbisesiyle kamera karşısına geçen Soley; şıklığını, annesinin hediye ettiği yelpaze ile tamamlıyor. Sanatçı, kökeni İspanya’ya dayanan Flamenko dansını anımsatan performansı ile dikkat çekiyor. Yönetmenliğini Ecem Gündoğdu’nun, görüntü yönetmenliğini ise Veli Kuzlu’nun üstlendiği klipte, özel kesilen cam parçalarının kullanıldığı sahneler seyircide ilgi uyandırıyor. Cam parçaları kullanılarak yansıtılan ışıktan elde edilen doğal çoklu görüntüler, 70’li yılların müzik video kliplerini anımsatıyor. Klip çekimleri, büyük bir ekip eşliğinde Orion Stüdyoları’nda tamamlandı.…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*