EDİTÖRDEN
Anasayfa / Genel / Şubat’ta Aynı Sahnede Birlik’teler

Şubat’ta Aynı Sahnede Birlik’teler

Susmuyoruz Söylüyoruz

01 Şubat / Moda Sahnesi

Hiç durmadan tek bir ses duyuyoruz! Televizyonlarda, gazetelerde aynı başlıklar, manşetler… Ülkemizin bu ağır, karanlık döneminde gerçeği kim anlatıyor? Kim gösteriyor? Kim yazıyor? Bize bizim gerçeğimizi, geleceğimizi gösteren gazeteleri yaşatmak için buluşuyoruz.

Hüsnü Arkan, Birsen Tezer, Cihan Mürtezaoğlu ile Bajar basın özgürlüğü için söyleyecek. Gecenin sunuculuğunu ise müzisyen Feryal Öney ve kapatılan Hayatın Sesi Televizyonu sunucusu Ayşen Güven birlikte gerçekleştirecek.

.
BBOM Koşan Kaplumbağa Dayanışma Konseri

02 Şubat / Kadıköy Sahne

“Başka Bir Okul Mümkün Derneği” çatısı altında, kar amacı gütmeyen, demokratik yönetim ve alternatif eğitim modellerinin benimsendiği bir anaokulu burası. Bu dayanışma konserine gidenler hem bir gelecek hayaline ortak olmak hem de bu okulda burslu çocuk okutma konusundaki çabaya bir katkı sunabilirsiniz.

02 Ocak gecesi Kadıköy Sahne’de gerçekleşecek konsere Cenk Taner, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Niyazi Koyuncu, Nilipek ve Ezgi Aktan sahnede olarak destek verecek.

 

Leman Dergisi 25. Yıl Konseri

09 Şubat / Jolly Joker İstanbul

1991 yılının Kasım ayında ilk sayısını çıkaran ve bugüne kadar geçen sürede içinde kuşaklara ilham ve cesaret veren Leman Dergisi, 25. yılını unutulmaz bir geceyle kutluyor.

Sıla, Luxus, Mavi Işıklar ve Deniz Arcak’ın konser vereceği, Füsun Demirel ve Hasibe Eren’in kısa bir gösteri sergileyeceği, Murat Beşer’in DJ’lik yapacağı gece saat 20:00’de başlayacak.

 

Pi Cemiyeti ve Dostları

14 Şubat / Kadıköy Sahne

Bir radyo programı olarak başlayan Pişman İnsanlar Cemiyeti, çocuklar için bir araya geliyor. İyi bir dünya hayal eden Pi Cemiyeti, iyi bir dünya hayali kuran dostlarını da çocuklar için bir araya gelmeye davet ediyor.

Etkinlikten elde edilecek gelir ise, geleceğimiz olan çocuklar için Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na bağışlanacak.

Birileri, Burcu Tatlıses, Can Kazaz, Ezgi Aktan, Nilipek, Özge Öztimur, Puding Band, Serkan Oktay, DJ sette ise Aytek Teoman & Reha Özcan sahnede olacak isimler arasında.

 

Susmuyoruz Söylüyoruz 01 Şubat / Moda Sahnesi Hiç durmadan tek bir ses duyuyoruz! Televizyonlarda, gazetelerde aynı başlıklar, manşetler... Ülkemizin bu ağır, karanlık döneminde gerçeği kim anlatıyor? Kim gösteriyor? Kim yazıyor? Bize bizim gerçeğimizi, geleceğimizi gösteren gazeteleri yaşatmak için buluşuyoruz. Hüsnü Arkan, Birsen Tezer, Cihan Mürtezaoğlu ile Bajar basın özgürlüğü için söyleyecek. Gecenin sunuculuğunu ise müzisyen Feryal Öney ve kapatılan Hayatın Sesi Televizyonu sunucusu Ayşen Güven birlikte gerçekleştirecek. . BBOM Koşan Kaplumbağa Dayanışma Konseri 02 Şubat / Kadıköy Sahne "Başka Bir Okul Mümkün Derneği" çatısı altında, kar amacı gütmeyen, demokratik yönetim ve alternatif eğitim modellerinin benimsendiği bir anaokulu burası. Bu dayanışma…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*