Anasayfa / SINGLE / EP / Tolga Özmen – Galiba Deliriyorum

Tolga Özmen – Galiba Deliriyorum

Tolga Özmen’in “Galiba Deliriyorum” teklisi  Spotify başta olmak üzere birçok dijital platformda yerini aldı. Akustik kayıt olan şarkının türü daha çok soft, indie veya alternatif kategorisine yakın diyebiliriz.

Söz- Müziği kendisine ait olan Tolga Özmen, bunun yanında şarkının mix, mastering aşamalarıyla da bizzat ilgilenmiştir. Şarkının kapak tasarımıyla da ilgilenen müzisyen, kendisine çok güzel bir “anı” yaratmanın yanı sıra, başka insanlarının hayatlarında bir “anı” olabilmeyi hedefliyor. Şu sıralar yeni şarkılarının kayıtları üzerinde çalışmalarına devam ederken, bir yandan da müzik eğitimlerine devam ediyor.

 

Tolga Özmen'in “Galiba Deliriyorum” teklisi  Spotify başta olmak üzere birçok dijital platformda yerini aldı. Akustik kayıt olan şarkının türü daha çok soft, indie veya alternatif kategorisine yakın diyebiliriz. Söz- Müziği kendisine ait olan Tolga Özmen, bunun yanında şarkının mix, mastering aşamalarıyla da bizzat ilgilenmiştir. Şarkının kapak tasarımıyla da ilgilenen müzisyen, kendisine çok güzel bir "anı" yaratmanın yanı sıra, başka insanlarının hayatlarında bir “anı” olabilmeyi hedefliyor. Şu sıralar yeni şarkılarının kayıtları üzerinde çalışmalarına devam ederken, bir yandan da müzik eğitimlerine devam ediyor. https://www.youtube.com/watch?v=-pfe3Za-o7I&feature=youtu.be   https://open.spotify.com/track/3RWpDAnQbtw20dAZWB3QpY?si=ItkiLZCJT1iZIi1znfComA

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.83 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*