Anasayfa / SINGLE / EP / Tukle – 27 Year Old Me

Tukle – 27 Year Old Me

Tukle’den müziğinde önemli bir durak olacak ilk albümünün ön teklisi“27 Year Old Me” ile yeniden dinleyicileriyle buluşuyor.

Şarkılarını ilk önce YouTube sayfasında dinleyicilerle buluşturmaya başlayan ve şarkılarında özellikle sözel açıdan farklı fikirler sunan Rap öğelerini bir araya getiren Tukle, bağımsız olarak yayınladığı ilk iki çalışması “Dead Inside” ve “YO!” dinleyicilerden ve müzik otoritelerinden güzel geri dönüşler almıştı. Şimdi ise Tukle, 1 yıl aradan sonra, müziğinde önemli bir durağı işaret eden ve 2021 ortasında yayınlamayı planladığı ilk albümü “Dedicated To”dan seçtiği ön teklisi “27 Year Old Me”ile yeniden dinleyicilerle buluşuyor!

Teklinin sözü Tukle’ye,kapak tasarımı Yağız Eryılmaz’a, beat ve düzenlemesi ise Baturay Camcı’ya ait.

Balkon isimli bağımsız oluşumun ilk teklisi olarak yayınlanan çalışmayı Egemen Tükle, şu sözlerle anlatıyor;

“Bu şarkı yıllardır aklımda olan iki aşamalı konsept bir şarkıydı. 6 yıl sonraki yani 27 yaşındaki kendime mektup niteliğinde olup ona hayallerimi ve dertlerimi anlattığım, kendisinden isteklerime ulaşabilmesini ümit ettiğim bir şarkı. Eğer o zaman da Rap yapabiliyor olursam -ki umarım olurum- 6 yıl sonra kendime cevap vererek konseptin ikinci aşamasını da tamamlamak istiyorum.”

“27 Year Old Me” başta Spotify ve Apple Music olmak üzere pek çok dijital platformda sizi bekliyor.

 

 

 

Tukle'den müziğinde önemli bir durak olacak ilk albümünün ön teklisi“27 Year Old Me” ile yeniden dinleyicileriyle buluşuyor. Şarkılarını ilk önce YouTube sayfasında dinleyicilerle buluşturmaya başlayan ve şarkılarında özellikle sözel açıdan farklı fikirler sunan Rap öğelerini bir araya getiren Tukle, bağımsız olarak yayınladığı ilk iki çalışması “Dead Inside” ve “YO!” dinleyicilerden ve müzik otoritelerinden güzel geri dönüşler almıştı. Şimdi ise Tukle, 1 yıl aradan sonra, müziğinde önemli bir durağı işaret eden ve 2021 ortasında yayınlamayı planladığı ilk albümü “Dedicated To”dan seçtiği ön teklisi “27 Year Old Me”ile yeniden dinleyicilerle buluşuyor! Teklinin sözü Tukle’ye,kapak tasarımı Yağız Eryılmaz'a, beat ve düzenlemesi ise Baturay…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*