EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları

Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları

Tuna Kiremitçi, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada romancılık hayatını noktaladığını artık yola başladığı gibi müzikle devam etmek istediğini söylemişti. İlk kez 1996 yılında Kumdan Kaleler albümünde tanıştığımız Kiremitçi 2007 yılında ilk solo albümü “Kendi Halinde”den sonra en son geçen sene Atlas grubu ile bir EP yayınlamıştı.

Bir süredir her ay bir sürpriz şarkı ve bir sürpriz müzisyenle kapımızı çalıyordu ve projesi “Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları” sosyal medyada bir hayli ilgi görüyordu.

Kiremitçi her ay bu buluşmaları ilk kez YouTube sayfalarında paylaşıyor, aynı zamanda da şarkılar iTunes üzerinden dinleyiciye sunuluyor. Biriktiğinde bir albüm haline de gelecek ve müzikseverlerin beğenisine sunulacak. Eminiz ki arşivimizde de güzel bir yerde duracak.

Bugüne kadar Pamela, Özge Fışkın, Gonca Vuslateri, Öykü Gürman, Gülçin Ergül ve Jehan Barbur konuğu oldu.

Ve daha sonrasında kimlerle kapımızı çalacak heyecanla beklerken bu özel kayıtları sayfamızda da toplamak istedik. Bir yerde Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları ile önümüzdeki ay yeni bir şarkıda, sürpriz bir isimde görüşmek üzere köşesi burası.

 

iTunes

iTunes

iTunes

iTunes

ve en yeni düet …

Tuna Kiremitçi, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada romancılık hayatını noktaladığını artık yola başladığı gibi müzikle devam etmek istediğini söylemişti. İlk kez 1996 yılında Kumdan Kaleler albümünde tanıştığımız Kiremitçi 2007 yılında ilk solo albümü "Kendi Halinde"den sonra en son geçen sene Atlas grubu ile bir EP yayınlamıştı. Bir süredir her ay bir sürpriz şarkı ve bir sürpriz müzisyenle kapımızı çalıyordu ve projesi "Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları" sosyal medyada bir hayli ilgi görüyordu. Kiremitçi her ay bu buluşmaları ilk kez YouTube sayfalarında paylaşıyor, aynı zamanda da şarkılar iTunes üzerinden dinleyiciye sunuluyor. Biriktiğinde bir albüm haline de gelecek ve müzikseverlerin beğenisine sunulacak. Eminiz ki arşivimizde…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.12 ( 9 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*