EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Tünay Akdeniz’in “Salak” 45’liği Yeniden Karşınızda

Tünay Akdeniz’in “Salak” 45’liği Yeniden Karşınızda

Tünay Akdeniz’in 1975 yılında yayınlanan Salak – Babam Yazdı Ben Besteledim İşte Aşkın Tarifi 45’liği 45 yıl sonra yeniden karşınızda.

Kendine has tarzı ve ironik sözleriyle Türk Rock müziğinin mihenk taşlarından biri olan 45’liğin kapak tasarımı, aslına sadık bir şekilde yine Tünay Akdeniz’e ait. Orijinal master bantlar kullanılarak hazırlanan plak kırmızı renkte ve 500 adet basıldı. Tüm dünyada aynı anda yayınlanan 45lik seçkin plak mağazalarında bulunabilir.

 

 

 

Tünay Akdeniz'in 1975 yılında yayınlanan Salak - Babam Yazdı Ben Besteledim İşte Aşkın Tarifi 45'liği 45 yıl sonra yeniden karşınızda. Kendine has tarzı ve ironik sözleriyle Türk Rock müziğinin mihenk taşlarından biri olan 45'liğin kapak tasarımı, aslına sadık bir şekilde yine Tünay Akdeniz'e ait. Orijinal master bantlar kullanılarak hazırlanan plak kırmızı renkte ve 500 adet basıldı. Tüm dünyada aynı anda yayınlanan 45lik seçkin plak mağazalarında bulunabilir.   https://www.youtube.com/watch?v=KdLD7m4q1lc&ab_channel=T%C3%BCrkiyeRockTarihi   https://open.spotify.com/artist/79sqxHfpsKFnyXH7rdnwv6?si=YJkDA3kCQ6-uCBjub4cZtw  

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*