EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Tunca – Heaven

Tunca – Heaven

Tunca, bir süre ara verdikten sonra chillout/triphop tarzında yeni bir single çıkardı.

Asıl müzik tarzı Indie Rock olan Tunca, yeni single ile farklı bir tarzda karşınıza çıkıyor. Elektronik müzik temelli bu single, bünyesinde aslında bir çok tarzı barındırıyor.

Tunca kimdir?

1989’da İstanbul’da doğan Tunca, küçük yaşlardan itibaren müzikle ilgilenmektedir. Müziğe gitar ile başlayan Tunca, daha sonra elektronık müziği keşfetti ve deneysel çalışmalaryapmaya başladı. Heaven, bu çalışmaların ilk piyasaya sürülenidir. Tunca, başta John Frusciante olmak üzere bazı müzisyen ve gruplardan etkilenmiş ve kendi adını koyduğu ‘Insidie’ tarzını oluşturmuştur.

 

 

Tunca, bir süre ara verdikten sonra chillout/triphop tarzında yeni bir single çıkardı. Asıl müzik tarzı Indie Rock olan Tunca, yeni single ile farklı bir tarzda karşınıza çıkıyor. Elektronik müzik temelli bu single, bünyesinde aslında bir çok tarzı barındırıyor. Tunca kimdir? 1989'da İstanbul'da doğan Tunca, küçük yaşlardan itibaren müzikle ilgilenmektedir. Müziğe gitar ile başlayan Tunca, daha sonra elektronık müziği keşfetti ve deneysel çalışmalaryapmaya başladı. Heaven, bu çalışmaların ilk piyasaya sürülenidir. Tunca, başta John Frusciante olmak üzere bazı müzisyen ve gruplardan etkilenmiş ve kendi adını koyduğu 'Insidie' tarzını oluşturmuştur.   https://www.youtube.com/watch?v=ZIrzsDyWV8E   https://open.spotify.com/track/7mXA0DHpjuBMq9zyxZe5as?si=V6fhuTYxSfatUfHt4ZtCEw

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*