EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Tunca – Suretler ve Silüetler

Tunca – Suretler ve Silüetler

Alternatif sahnenin üretken isimlerinden Tunca, geçtiğimiz ekim sonunda yayınladığı EP’si “Gir İçeri” sonrasında yeni parçası “Suretler ve Silüetler” ile tekrar karşımızda!

Müzik kariyerine genç yaşlarda gitar çalıp kendi bestelerini yaparak başlayan Tunca, daha sonra rock ve elektronik müzik ile ilgilendi. Zamanını müziğe dair birikim ile geçirdi. Birden fazla tarzı birbirine sentezlemeyi isteyen Tunca, müziğe sadece içinden geldiği gibi yaklaşarak kalıpların dışında bir anlayışa sahip.

29 Ekim tarihinde yayınladığı üç parçadan oluşan EP’si Gir İçeri sonrasında üretimlerine devam eden Tunca, hız kesmeden parçalarını yayınlamaya devam ediyor. Tunca, doyumsuz insanların arzularından bıkmış birinin isyanını ve kaçışını anlattığı yeni teklisi bugün itibarıyla dinleyiciyle buluştu.

Sözü, müziği, kaydı, mix’i, mastering’i ve kapak tasarımı sanatçıya ait olan Suretler ve Silüetler, 3 Aralık tarihinde BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.

 

 

Söz, Müzik: Rıdvan Küçük (Tunca)
Prodüktör: Rıdvan Küçük (Tunca)
Kayıt: Rıdvan Küçük (Tunca)
Mix, Mastering: Rıdvan Küçük (Tunca)
Artwork: Rıdvan Küçük (Tunca)
Label: BBI Music Co.

 

Alternatif sahnenin üretken isimlerinden Tunca, geçtiğimiz ekim sonunda yayınladığı EP'si "Gir İçeri" sonrasında yeni parçası "Suretler ve Silüetler" ile tekrar karşımızda! Müzik kariyerine genç yaşlarda gitar çalıp kendi bestelerini yaparak başlayan Tunca, daha sonra rock ve elektronik müzik ile ilgilendi. Zamanını müziğe dair birikim ile geçirdi. Birden fazla tarzı birbirine sentezlemeyi isteyen Tunca, müziğe sadece içinden geldiği gibi yaklaşarak kalıpların dışında bir anlayışa sahip. 29 Ekim tarihinde yayınladığı üç parçadan oluşan EP'si Gir İçeri sonrasında üretimlerine devam eden Tunca, hız kesmeden parçalarını yayınlamaya devam ediyor. Tunca, doyumsuz insanların arzularından bıkmış birinin isyanını ve kaçışını anlattığı yeni teklisi bugün itibarıyla dinleyiciyle…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*