EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Şiirlerle Şarkılarla Bir Kutlama / Türkiye Fotoğraf Grubu İkinci Yaşında

Şiirlerle Şarkılarla Bir Kutlama / Türkiye Fotoğraf Grubu İkinci Yaşında

Türkiye Fotoğraf Grubu, İnstagram üzerinde @turkiyefotografgrubu) bir araya gelen ve toplamda 25 sayfası ve bir milyonu aşan Türkiye’nin en büyük fotoğraf oluşumlarından biri. Her pazar rotayı İstanbul’un başka bir semtine çevirerek, bazen de şehrin dışına çıkarak bugüne kadar birçok geziye ve fotoğraf etkinliğine imza atan ekip, buluşmalarının ikinci senesini 08 Nisan’da Balat Dimitrie Müze Cafe’de şair ve müzisyenlerin katılımı ile kutlamaya hazırlanıyor.

Kadri Karahan’ın sunumunu gerçekleştireceği etkinliğin konukları arasında Vedat Sakman, Ender Balkır, Sibel Sezal, Sevtap Ünal, Doğu Ekin, Ali Akcan, Lotus, Altay Öktem, Cezmi Ersöz, Gonca Özmen ve Şerafettin Kaya yer alıyor. Ücretsiz gerçekleşecek kutlamanın buluşma saati 12:00.

Ekip aynı zamanda bir diğer etkinlik olarak (@tfgmodel sayfasından takip edebilirsiniz) cumartesi günleri de her hafta farklı bir konuğu ağırlıyor ve kendileri ile birlikte fotoğraf çalışmaları gerçekleştiriyor. Grubun bugüne kadar konuk ettiği isimler arasında Altay Öktem, Ezginin Günlüğü, Mehtap Meral, Halil Kumova, Baturay Anar bulunuyor. Grubun 07 Nisan’daki konuğu ise 90’lı yılların unutulmayan sesi Deniz Arcak olacak ve çekim yine Balat Dimitrie Müze Cafe’de saat 18:00’de gerçekleşecek.

İnstagram

Türkiye Fotoğraf Grubu / @turkiyefotografgrubu

Türkiye Fotoğraf Grubu Model / @tfgmodel

 

 

 

 

Türkiye Fotoğraf Grubu, İnstagram üzerinde @turkiyefotografgrubu) bir araya gelen ve toplamda 25 sayfası ve bir milyonu aşan Türkiye’nin en büyük fotoğraf oluşumlarından biri. Her pazar rotayı İstanbul’un başka bir semtine çevirerek, bazen de şehrin dışına çıkarak bugüne kadar birçok geziye ve fotoğraf etkinliğine imza atan ekip, buluşmalarının ikinci senesini 08 Nisan’da Balat Dimitrie Müze Cafe’de şair ve müzisyenlerin katılımı ile kutlamaya hazırlanıyor. Kadri Karahan’ın sunumunu gerçekleştireceği etkinliğin konukları arasında Vedat Sakman, Ender Balkır, Sibel Sezal, Sevtap Ünal, Doğu Ekin, Ali Akcan, Lotus, Altay Öktem, Cezmi Ersöz, Gonca Özmen ve Şerafettin Kaya yer alıyor. Ücretsiz gerçekleşecek kutlamanın buluşma saati 12:00. Ekip aynı…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*