EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Uzun Zamandır Çalmıyoruz – Yıldızlar

Uzun Zamandır Çalmıyoruz – Yıldızlar

Hayatın inişli çıkışlı olmasından etkilenen Uzun Zamandır Çalmıyoruz, umutları gerçekleşmese dahi içindeki ümidi yitirmeyenlerin hikayesini, iki farklı versiyonla yayınladığı yeni teklisi “Yıldızlar” ile anlatıyor.

İstanbullu indie rock grubu Uzun Zamandır Çalmıyoruz, 18 Eylül tarihinde Yıldızlar isimli teklisini BBI Music Co. etiketiyle yayınladı. UZÇ, geçmişe duyduğu özlemle Yıldızlar’ın iki farklı versiyonunu yayınlarken ilk versiyonda daha elektronik ve canlıyken, ikinci versiyonda daha akustik ve nostaljik.

Denizcan Özdemir ve Lütfican Umut’un 2018 yılında kurduğu UZÇ, vokal olarak Giray Darga’nın da 2020 yılında gruba eklenmesiyle birlikte geçtiğimiz mayıs ayında Dünya teklisini ve hemen akabinde bu parçanın video klibini, temmuz ayında ise Güneş adlı parçasını yayına almıştı.

Grup üretimlerine hız kesmeden devam ediyor!

“Bulur belki bir gün bizi, eski mutlu güzel günler.”

Söz: Giray Darga
Müzik: Denizcan Özdemir
Vokal: Giray Darga
Davul, Altyapı, Klavye: Denizcan Özdemir
Gitar, Mix, Mastering: Lütfican Umut

 

 

Hayatın inişli çıkışlı olmasından etkilenen Uzun Zamandır Çalmıyoruz, umutları gerçekleşmese dahi içindeki ümidi yitirmeyenlerin hikayesini, iki farklı versiyonla yayınladığı yeni teklisi "Yıldızlar" ile anlatıyor. İstanbullu indie rock grubu Uzun Zamandır Çalmıyoruz, 18 Eylül tarihinde Yıldızlar isimli teklisini BBI Music Co. etiketiyle yayınladı. UZÇ, geçmişe duyduğu özlemle Yıldızlar'ın iki farklı versiyonunu yayınlarken ilk versiyonda daha elektronik ve canlıyken, ikinci versiyonda daha akustik ve nostaljik. Denizcan Özdemir ve Lütfican Umut'un 2018 yılında kurduğu UZÇ, vokal olarak Giray Darga'nın da 2020 yılında gruba eklenmesiyle birlikte geçtiğimiz mayıs ayında Dünya teklisini ve hemen akabinde bu parçanın video klibini, temmuz ayında ise Güneş adlı parçasını…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*