EDİTÖRDEN
Anasayfa / [PARANTEZ] / Uzun Zamandır Çalmıyoruz

Uzun Zamandır Çalmıyoruz

2018 yılında Denizcan Özdemir ve Lütfican Umut tarafından Tünel’deki bir stüdyoda temelleri atılan Uzun Zamandır Çalmıyoruz, ismine uygun olarak 2020’ye kadar çok az üretim yapabilmiş, 2020 yılında gruba Giray Darga‘nın vokal olarak katılmasıyla çalışmalarına hız kazandırmıştır.

Beraber ilk teklileri olan “Dünya” tamamen evde kaydedilip mikslendi ve 29 Mayıs 2020’de yayınlandı.

Uzun Zamandır Çalmıyoruz; Covid-19’un değiştirdiği bu günlerde ‘yeni normal’in melodisini ortaya koymaya, duygu ve düşüncelerini ifade etmek için besteler yapmaya devam ediyor.

Davul, Altyapı, Klavye, Mix: Denizcan Özdemir
Gitar, Mastering: Lütfican Umut
Vokal: Giray Darga

Pandemi sebebiyle değişen dünyada, fiziksel olarak bir araya gelmeden besteler yapıp yayınlamaya devam eden indie grubu Uzun Zamandır Çalmıyoruz’un son teklisi Dünya, 29 Mayıs’ta tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Hacıosman, Sarıyer’deki Atatürk Kent Ormanı’nda 360° kamera ile çekimleri tamamlanan “Dünya” parçasının yeni video klibi ise grubun YouTube kanalında yayında.

 

 

 

Facebook Twitter

 

2018 yılında Denizcan Özdemir ve Lütfican Umut tarafından Tünel’deki bir stüdyoda temelleri atılan Uzun Zamandır Çalmıyoruz, ismine uygun olarak 2020’ye kadar çok az üretim yapabilmiş, 2020 yılında gruba Giray Darga‘nın vokal olarak katılmasıyla çalışmalarına hız kazandırmıştır. Beraber ilk teklileri olan “Dünya” tamamen evde kaydedilip mikslendi ve 29 Mayıs 2020’de yayınlandı. Uzun Zamandır Çalmıyoruz; Covid-19’un değiştirdiği bu günlerde ‘yeni normal’in melodisini ortaya koymaya, duygu ve düşüncelerini ifade etmek için besteler yapmaya devam ediyor. Davul, Altyapı, Klavye, Mix: Denizcan Özdemir Gitar, Mastering: Lütfican Umut Vokal: Giray Darga Pandemi sebebiyle değişen dünyada, fiziksel olarak bir araya gelmeden besteler yapıp yayınlamaya devam eden indie grubu Uzun Zamandır Çalmıyoruz'un son teklisi Dünya, 29 Mayıs'ta tüm dijital platformlarda yayınlandı.…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*