EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Vedat Özkaya – Göğsümde Sakladım

Vedat Özkaya – Göğsümde Sakladım

Vedat Özkaya, yeni çalışması “Göğsümde Sakladım”ı bağımsız olarak yayımladı.

Söz, beste, aranje gibi şarkıyla ilgili tüm çalışmaları tek başına yürüten Vedat Özkaya’ya şarkıda bağlamasıyla Kemal Özavcı eşlik etti.

“Göğsümde Sakladım” ile ilgili olarak aslında her şeyi şarkının sözlerinin anlattığını ifade eden Özkaya şöyle devam ediyor: “Temelde biten bir ilişki var. Adamın savrulduğu, kadının da kendi dünyasında kimseye belli etmeden yaşamak zorunda kaldığı… Ardından kadının acelece aldığı karar sonrası adamın durum çözümlemesinin şarkıya dökülmüş hali.”

Aynı duyguları yansıtan bir diğer şarkı “Büyü Yavrum” ise 19 Nisan’da dinleyenleri ile buluşacak.

 

 

 

Vedat Özkaya, yeni çalışması “Göğsümde Sakladım”ı bağımsız olarak yayımladı. Söz, beste, aranje gibi şarkıyla ilgili tüm çalışmaları tek başına yürüten Vedat Özkaya’ya şarkıda bağlamasıyla Kemal Özavcı eşlik etti. “Göğsümde Sakladım” ile ilgili olarak aslında her şeyi şarkının sözlerinin anlattığını ifade eden Özkaya şöyle devam ediyor: “Temelde biten bir ilişki var. Adamın savrulduğu, kadının da kendi dünyasında kimseye belli etmeden yaşamak zorunda kaldığı... Ardından kadının acelece aldığı karar sonrası adamın durum çözümlemesinin şarkıya dökülmüş hali.” Aynı duyguları yansıtan bir diğer şarkı “Büyü Yavrum” ise 19 Nisan’da dinleyenleri ile buluşacak.   https://www.youtube.com/watch?v=admQ5MmqTxo&ab_channel=Vedat%C3%96zkaya-Topic   https://open.spotify.com/intl-tr/track/72euyKE9h2ZX0Z2HQqKzpI?si=9e2c8e50032f48b2  

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*