EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Vedat Özkaya & Mustafa Oflaz – Böyle Sevmek Olmaz

Vedat Özkaya & Mustafa Oflaz – Böyle Sevmek Olmaz

Vedat Özkaya ve Mustafa Oflaz”dan sonbahar renkleri taşıyan düet “Böyle Sevmek Olmaz”

Sanatsal üretimlerinde yıllardır ortaklıklarını sürdüren Vedat Özkaya ve Mustafa Oflaz ikilisi yepyeni düet çalışmaları olan “Böyle Sevmek Olmaz” ile sonbahar’ın yağmur kokulu melodilerini kulaklardan ruha taşıyor.

Sözü ve müziği Mustafa Oflaz’a ait olan şarkının aranjesi ve kayıt süreci yine ikilinin ortak çalışmasının izlerini taşıyor. Şarkıda kullanılan kabak kemane ve perdesiz gitar ezgileri “Böyle Sevmek Olmaz”ı hüznün merkezine yerleştiriyor. Ayrı ayrı solo çalışmalarını da sürdüren Vedat Özkaya ve Mustafa Oflaz, bu düetle birlikte ortak çalışmalarının dinleyicilerle daha çok buluşacağı sinyallerini veriyor.

“Böyle Sevmek Olmaz” tüm dijital platformlarda sizlerle.

 

 

Vedat Özkaya ve Mustafa Oflaz"dan sonbahar renkleri taşıyan düet "Böyle Sevmek Olmaz" Sanatsal üretimlerinde yıllardır ortaklıklarını sürdüren Vedat Özkaya ve Mustafa Oflaz ikilisi yepyeni düet çalışmaları olan "Böyle Sevmek Olmaz" ile sonbahar'ın yağmur kokulu melodilerini kulaklardan ruha taşıyor. Sözü ve müziği Mustafa Oflaz'a ait olan şarkının aranjesi ve kayıt süreci yine ikilinin ortak çalışmasının izlerini taşıyor. Şarkıda kullanılan kabak kemane ve perdesiz gitar ezgileri "Böyle Sevmek Olmaz"ı hüznün merkezine yerleştiriyor. Ayrı ayrı solo çalışmalarını da sürdüren Vedat Özkaya ve Mustafa Oflaz, bu düetle birlikte ortak çalışmalarının dinleyicilerle daha çok buluşacağı sinyallerini veriyor. "Böyle Sevmek Olmaz" tüm dijital platformlarda sizlerle.  …

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.2 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*