EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Vie Rose – Kara Büyü

Vie Rose – Kara Büyü

Rap alanında ilk önce underground çalışmalarıyla bilinirken 2021 sonunda sıfırdan bir başlangıç yaparak Old-School Rap tınılı ilk teklisi “Oyuncak Askerler”i dinleyicilerle buluşturan Vie Rose, bu tekliden sonra art arda gelen teklileriyle hem dinleyicilerin hem de müzik eleştirmenlerinin beğenisini kazanmıştı.

Şimdi ise Vie Rose, Rap tınılarının izinden gitmeye devam ettiği 7 şarkılık ilk albümü “Kara Büyü”ile dinleyicileri karanlık ve büyülü bir yolculuğa çıkarıyor!

İntikal Music etiketiyle dinleyicilerle buluşan, söz ve müzikleri Vie Rose imzası taşıyan albümde albüme ismini veren Kara Büyü’nün beati ST, diğer 6 şarkının beat-prodüktörlüğü ise JEST imzası taşıyor. Albümün kayıt-mix-mastering işlemleri ise Atakan Atik & Honeywave ortak imzası taşıyor. Albüme ismini veren “Kara Büyü”nün klibi, Tarık Aynagöz yönetmenliği-görsel tasarımıyla tamamlanarak Vie Rose’un YouTube kanalında yerini aldı.

Vie Rose, ilk albümünü şu sözlerle anlatıyor:

“İlk albümüm ‘Kara Büyü’ ani bir kararla başlayan bir süreç oldu. Bir şarkımı tamamlarken “Neden albüm yapmıyorum ki?” diyerek bu serüveni başlattım. Bana bu kararı aldıran, albüme ismini veren “Kara Büyü”ydü. 5 aylık bir süreçte yazdığım toplam 7 şarkıda hissettiğim her duyguyu kaleme aldım. Her bir duygu aslında albümdeki bir şarkıyı temsil ediyor. Umarım dinleyenler de bu büyünün etkisi altında bırakıp bana bu karanlık ve büyülü yolculukta eşlik eder!”

“Kara Büyü” albümü, tüm dijital platformlarda.

 

 

Rap alanında ilk önce underground çalışmalarıyla bilinirken 2021 sonunda sıfırdan bir başlangıç yaparak Old-School Rap tınılı ilk teklisi “Oyuncak Askerler”i dinleyicilerle buluşturan Vie Rose, bu tekliden sonra art arda gelen teklileriyle hem dinleyicilerin hem de müzik eleştirmenlerinin beğenisini kazanmıştı. Şimdi ise Vie Rose, Rap tınılarının izinden gitmeye devam ettiği 7 şarkılık ilk albümü “Kara Büyü”ile dinleyicileri karanlık ve büyülü bir yolculuğa çıkarıyor! İntikal Music etiketiyle dinleyicilerle buluşan, söz ve müzikleri Vie Rose imzası taşıyan albümde albüme ismini veren Kara Büyü’nün beati ST, diğer 6 şarkının beat-prodüktörlüğü ise JEST imzası taşıyor. Albümün kayıt-mix-mastering işlemleri ise Atakan Atik & Honeywave ortak imzası…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*