EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Vincent Baykal Ada – Odamda

Vincent Baykal Ada – Odamda

Vincent Baykal Ada’nın 15 Ocak’ta GTR Müzik etiketiyle yayınlanan yeni single’ı “Odamda”nın merakla beklenen klibi dinleyiciyle buluştu.

Sapan grubunun dağılmasının ardından yoluna solo projelerle devam eden Vincent Baykal Ada’nın daha önce yayınladığı ve müzik eleştirmenlerinin olumlu yorumlarını alan “Gölgeler” şarkısının devamı niteliğinde olan “Odamda”nın yeni klibi yayına girdi.

Yönetmenliğini Nilay Özcan’ın, görüntü yönetmenliğini ise Gökşin Doğa Egesoy’un üstlendiği klip, duygusal ve umut dolu senaryosuyla dikkat çekiyor.

Ada’nın “kişisel bir yüzleşme ve yaşadıklarımıza bir tür anlam verme çabası ve bunun sonunda bireyin büyüyüp olgunlaşması” şeklinde tanımladığı “Odamda”, etkileyici sözleriyle yayınlandığı ilk günden bu yana dinleyicinin büyük beğenisini kazandı.

“Odamda”nın söz ve müziği Vincent Baykal Ada imzasını taşıyor. Sözlerinin yazımında müzisyenin eşi Ecem Önol Ada’nın da destek verdiği şarkının mix mastering’i ise Haktan İlhan’a ait. Şarkı, tüm dijital müzik platformlarından dinlenebiliyor.

 

https://www.youtube.com/watch?v=tRj7GWwkb1w&feature=emb_title&ab_channel=GTRM%C3%BCzikProd%C3%BCksiyon Vincent Baykal Ada’nın 15 Ocak’ta GTR Müzik etiketiyle yayınlanan yeni single’ı “Odamda”nın merakla beklenen klibi dinleyiciyle buluştu. Sapan grubunun dağılmasının ardından yoluna solo projelerle devam eden Vincent Baykal Ada’nın daha önce yayınladığı ve müzik eleştirmenlerinin olumlu yorumlarını alan “Gölgeler” şarkısının devamı niteliğinde olan “Odamda”nın yeni klibi yayına girdi. Yönetmenliğini Nilay Özcan’ın, görüntü yönetmenliğini ise Gökşin Doğa Egesoy’un üstlendiği klip, duygusal ve umut dolu senaryosuyla dikkat çekiyor. Ada’nın “kişisel bir yüzleşme ve yaşadıklarımıza bir tür anlam verme çabası ve bunun sonunda bireyin büyüyüp olgunlaşması” şeklinde tanımladığı “Odamda”, etkileyici sözleriyle yayınlandığı ilk günden bu yana dinleyicinin büyük beğenisini kazandı. “Odamda”nın söz ve müziği Vincent…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*