EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Volkan Maraş – Değmemişken Ellerimiz

Volkan Maraş – Değmemişken Ellerimiz

Volkan Maraş sekizinci teklisi “Değmemişken Ellerimiz” isimli çalışmasını tüm dijital platformlarda müzik severlerin beğenisine sundu. Söz, müzik, düzenleme ve miks/mastering süreçlerini kendisi gerçekleştiren müzisyene davul, bas gitar ve elektro gitarda Uygar Tür eşlik etti.

Yeni şarkısıyla dost sofralarımıza biraz keyif, biraz da hüzün katmayı amaçlayan müzisyen, şarkısında birbirine açılamayan ve vakitsiz ayrılmak zorunda kalan insanları konulandırıyor.

 

 

 

Volkan Maraş sekizinci teklisi "Değmemişken Ellerimiz" isimli çalışmasını tüm dijital platformlarda müzik severlerin beğenisine sundu. Söz, müzik, düzenleme ve miks/mastering süreçlerini kendisi gerçekleştiren müzisyene davul, bas gitar ve elektro gitarda Uygar Tür eşlik etti. Yeni şarkısıyla dost sofralarımıza biraz keyif, biraz da hüzün katmayı amaçlayan müzisyen, şarkısında birbirine açılamayan ve vakitsiz ayrılmak zorunda kalan insanları konulandırıyor.   https://www.youtube.com/watch?v=57GV6loSKuM&ab_channel=VolkanMara%C5%9F-Topic   https://open.spotify.com/track/2lwECP5dTuwUNdwUczzviB?si=2150ed30665b4267  

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*