EDİTÖRDEN
Anasayfa / Genel / Volkan Maraş – Kiminleydin

Volkan Maraş – Kiminleydin

5 Şubat 1986 doğumlu Volkan Maraş, ilk müzik çalışmalarına küçük yaşta dedesi bestekar Zeynettin Maraş ile başlamıştır. Lise döneminde besteler yaparak bir tutku haline getirdiği müzik ile ilk ciddi çalışmalarını üniversite yıllarının yaz aylarında Ayvalık’ta sahne alarak gerçekleştirmiştir. 12 yıldır çalıştığı şirketlerde müzik grupları kurarak sahne çalışmalarına devam eden müzisyen, 2018 yılında katıldıkları “Ofisten Sahneye” yarışmasında grubunun solisti olarak yer almıştır.

2020 Nisan ayından itibaren kurumsal hayata kısa bir ara veren Volkan Maraş, tüm enstrümanları kendisi çalarak evde kayıtlar almıştır ve kendisine ait “Dertsiz Adam”, “Ölüm Sebebi“ ve “Kiminleydin” isimli 3 şarkıyı dinleyiciler paylaşmıştır. 22Mayıs 2020 tarihinde yeni teklisi “Kiminleydin” ile müzik severlere ulaşırken, şarkının söz, müzik, düzenleme ve miks / mastering süreçlerini kendisi gerçekleştirmiştir.

Volkan Maraş’ın tüm çalışmalarına dijital müzik platformlarından ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

 

5 Şubat 1986 doğumlu Volkan Maraş, ilk müzik çalışmalarına küçük yaşta dedesi bestekar Zeynettin Maraş ile başlamıştır. Lise döneminde besteler yaparak bir tutku haline getirdiği müzik ile ilk ciddi çalışmalarını üniversite yıllarının yaz aylarında Ayvalık’ta sahne alarak gerçekleştirmiştir. 12 yıldır çalıştığı şirketlerde müzik grupları kurarak sahne çalışmalarına devam eden müzisyen, 2018 yılında katıldıkları "Ofisten Sahneye" yarışmasında grubunun solisti olarak yer almıştır. 2020 Nisan ayından itibaren kurumsal hayata kısa bir ara veren Volkan Maraş, tüm enstrümanları kendisi çalarak evde kayıtlar almıştır ve kendisine ait “Dertsiz Adam”, “Ölüm Sebebi“ ve “Kiminleydin” isimli 3 şarkıyı dinleyiciler paylaşmıştır. 22Mayıs 2020 tarihinde yeni teklisi “Kiminleydin” ile müzik severlere ulaşırken, şarkının söz, müzik, düzenleme ve miks / mastering…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.65 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*