EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Volkan Maraş – Yarım Kalsın

Volkan Maraş – Yarım Kalsın

Volkan Maraş yavaş yavaş sona eren eve kapanma döneminin son çalışması Yarım Kalsın’ı 11 Haziran’da dijital platformlardan müzik severlere sunarak kendi pandemi hikayesini tamamladı.

Dördüncü single çalışmasında söz, müzik, düzenleme ve miks / mastering süreçlerini evde gerçekleştiren müzisyen son şarkısında Leyla ile Mecnun hikayesine farklı bir açıdan yaklaşmıştır. Şarkının hikayesinde insan, kendi yalnızlığında karamsar ve tedirgin bir varlık olarak; umut anlarıyla karşılaşsa da yarıda bırakarak özüne dönecektir.

Volkan Maraş’ın tüm çalışmalarına dijital müzik platformlarından ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Volkan Maraş yavaş yavaş sona eren eve kapanma döneminin son çalışması Yarım Kalsın’ı 11 Haziran’da dijital platformlardan müzik severlere sunarak kendi pandemi hikayesini tamamladı. Dördüncü single çalışmasında söz, müzik, düzenleme ve miks / mastering süreçlerini evde gerçekleştiren müzisyen son şarkısında Leyla ile Mecnun hikayesine farklı bir açıdan yaklaşmıştır. Şarkının hikayesinde insan, kendi yalnızlığında karamsar ve tedirgin bir varlık olarak; umut anlarıyla karşılaşsa da yarıda bırakarak özüne dönecektir. Volkan Maraş’ın tüm çalışmalarına dijital müzik platformlarından ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.   https://www.youtube.com/watch?v=dwXiEMq4pIs   https://open.spotify.com/track/1zYZ3d0T5xqIZexBV9kiYC?si=cQMRvfXnQLCPB8tHyvxeCA  

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*