EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Volkan Maraş – Zarif Simge

Volkan Maraş – Zarif Simge

Volkan Maraş’tan yeni şarkı: Zarif Simge.

Müzisyen yeni şarkısını şu sözlerle anlattı.

Kısa bir aradan sonra yeni bir çalışma yaptım. Tüm kayıtları evde kendim tamamladım. Şarkının hikayesinde son dönemde maalesef çok sık duymaya başladığımız kadına şiddete yönelik üstü kapalı bir eleştiri yapmak istedim. Çok hassas bir konu olduğu için şarkıyı duyururken çok dikkatli davranmaya çalışıyorum.

Tanımsız öfkenin hiçbir canlıya yakışmayacak özetlerine tanık oluyoruz her gün. “Bu son muydu?” diye sorgularken yaşatılanları, vicdanın algısından uzak, utanç kaynağı söylentilerle kaçıyor uykularımız.. Müzik benim için duygularımı tarif etmenin en saf yolu. Bu vahşi düzene boyun eğen “Zarif Simge”ler için hislerimi umarım bu şarkıyla sizlere aktarabilirim.

 

Volkan Maraş'tan yeni şarkı: Zarif Simge. Müzisyen yeni şarkısını şu sözlerle anlattı. Kısa bir aradan sonra yeni bir çalışma yaptım. Tüm kayıtları evde kendim tamamladım. Şarkının hikayesinde son dönemde maalesef çok sık duymaya başladığımız kadına şiddete yönelik üstü kapalı bir eleştiri yapmak istedim. Çok hassas bir konu olduğu için şarkıyı duyururken çok dikkatli davranmaya çalışıyorum. Tanımsız öfkenin hiçbir canlıya yakışmayacak özetlerine tanık oluyoruz her gün. “Bu son muydu?” diye sorgularken yaşatılanları, vicdanın algısından uzak, utanç kaynağı söylentilerle kaçıyor uykularımız.. Müzik benim için duygularımı tarif etmenin en saf yolu. Bu vahşi düzene boyun eğen “Zarif Simge”ler için hislerimi umarım bu şarkıyla…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*