EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Volkan Özkan – Yakamozlar

Volkan Özkan – Yakamozlar

Volkan Özkan’ın ilk single’ı yakamozlar’ 10 Ocak Cuma günü, Hitym etiketiyle tüm dijital platformlarda yayına girdi.

1992’de Marmaris’te dünyaya gelen Volkan, ilkokulda klasik gitar çalmaya başlayarak müzikle tanıştı. Lise dönemine geldiğinde ise 6. Tufan Yaltırık Liselerarası Pop Müzik Şarkı Yarışması’nda kendi bestesi ile birinci oldu. Üniversite eğitimi için geldiği İstanbul’da ise gitarı elinden düşürmedi, kendi bestelerini yazmaya devam etti.

Volkan Özkan müzik kariyeri boyunca çeşitli projelerde de yer aldı: Power Garage, Vodafone Freezone Stüdyo ve Acoustiaband performansları dikkat çekti.

Söz ve müziği kendisine ait olan Yakamozlar akustik olarak kayıt edildi ve müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

 

Volkan Özkan’ın ilk single’ı yakamozlar’ 10 Ocak Cuma günü, Hitym etiketiyle tüm dijital platformlarda yayına girdi. 1992’de Marmaris’te dünyaya gelen Volkan, ilkokulda klasik gitar çalmaya başlayarak müzikle tanıştı. Lise dönemine geldiğinde ise 6. Tufan Yaltırık Liselerarası Pop Müzik Şarkı Yarışması'nda kendi bestesi ile birinci oldu. Üniversite eğitimi için geldiği İstanbul’da ise gitarı elinden düşürmedi, kendi bestelerini yazmaya devam etti. Volkan Özkan müzik kariyeri boyunca çeşitli projelerde de yer aldı: Power Garage, Vodafone Freezone Stüdyo ve Acoustiaband performansları dikkat çekti. Söz ve müziği kendisine ait olan Yakamozlar akustik olarak kayıt edildi ve müzikseverlerin beğenisine sunuldu.   https://www.youtube.com/watch?v=_9yL3Mz-NrA https://open.spotify.com/track/1OfhnSJwJYMkGxfNDu6pC9?si=EyB0jB9kTVSc84DznsgkfQ

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.75 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*