EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Vulpes Dharma – Uzansam

Vulpes Dharma – Uzansam

Arda Saraçoğlu, Ahmet Sarıgüney ve Ege Aktan üçlüsünden oluşan Vulpes Dharma, 19 Şubat’ta Cemal Bilge Özşar ile bir araya gelerek “Uzansam” isimli teklilerini çıkardı.

Birbirlerinin müziğine olan ilgilerinden ötürü tanışan ekip, iletişime geçtikten hemen sonra bir tekli üzerinde çalışmalara başladı ve yaklaşık iki hafta içinde “Uzansam” şu anki haline kavuştu. Şarkıda Vulpes Dharma’nın “İnisiyasyon” isimli EP’sindeki imza tarz net bir şekilde duyulurken, bu defa Cemal Bilge Özşar “Son” ya da “Yangın Geldiğinde” isimli parçalarında duyulabilecek vokalleriyle müziğe eşlik ediyor. Şarkı kapağının ve duyurusunda kullanılan videonun imzası ise Ekin Ünal’a ait.

 

 

Arda Saraçoğlu, Ahmet Sarıgüney ve Ege Aktan üçlüsünden oluşan Vulpes Dharma, 19 Şubat'ta Cemal Bilge Özşar ile bir araya gelerek "Uzansam" isimli teklilerini çıkardı. Birbirlerinin müziğine olan ilgilerinden ötürü tanışan ekip, iletişime geçtikten hemen sonra bir tekli üzerinde çalışmalara başladı ve yaklaşık iki hafta içinde "Uzansam" şu anki haline kavuştu. Şarkıda Vulpes Dharma'nın "İnisiyasyon" isimli EP'sindeki imza tarz net bir şekilde duyulurken, bu defa Cemal Bilge Özşar "Son" ya da "Yangın Geldiğinde" isimli parçalarında duyulabilecek vokalleriyle müziğe eşlik ediyor. Şarkı kapağının ve duyurusunda kullanılan videonun imzası ise Ekin Ünal'a ait.   https://www.youtube.com/watch?v=03vSv0Gpiy0&list=OLAK5uy_mlLgc2yRMFUYGjZVOo41LTg3hCjDD0YIY&ab_channel=VulpesDharma-Topic   https://open.spotify.com/track/4SWDWxw0sjI4qeYAcbVu1a?si=FUWNfiOhQIW_UwokUGGt9w

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*