Anasayfa / WORLD / Wasteland; Klişelerin Dışında, Güçlü Hissettiren ve İyimser Bir Marş Gibi.

Wasteland; Klişelerin Dışında, Güçlü Hissettiren ve İyimser Bir Marş Gibi.

Wasteland; klişelerin dışında, güçlü hissettiren ve iyimser bir marş gibi.

Marie Naffah’ın, bu yılın sonlarında çıkacak olan EP’sinden ilk single “Wasteland” ve videosu yayınlandı.

Yarı Lübnanlı olan Londralı şarkıcı ve şarkı yazarı Marie Naffah’ın “Wasteland’i Londra’daki yaşamından, Amerika yolculuklarına uzanan etkiler barındırıyor. Şarkının yapım aşamasında uluslararası pek çok önemli grup ve sanatçıyla çalışmış olan Neil Comber, Matt Colton, Simon Byrt gibi isimler yer almış.

Naffah’ın bir oyuncu gibi baştan sona tek başına kotardığı klip Wes Anderson filmlerini andırıyor. Marie Naffah klibin yönetmeniyle ilgili olarak şunları söylüyor: “Tuhaflıkları estetik bir şekilde yansıtabildiği ve gerçek kişiliğinizi kamerada yakalayabildiği için Holly Morrison’la çalışmayı seviyorum.

 

 

 

 

 

 

Wasteland; klişelerin dışında, güçlü hissettiren ve iyimser bir marş gibi. Marie Naffah'ın, bu yılın sonlarında çıkacak olan EP'sinden ilk single "Wasteland" ve videosu yayınlandı. Yarı Lübnanlı olan Londralı şarkıcı ve şarkı yazarı Marie Naffah'ın "Wasteland'i Londra'daki yaşamından, Amerika yolculuklarına uzanan etkiler barındırıyor. Şarkının yapım aşamasında uluslararası pek çok önemli grup ve sanatçıyla çalışmış olan Neil Comber, Matt Colton, Simon Byrt gibi isimler yer almış. Naffah'ın bir oyuncu gibi baştan sona tek başına kotardığı klip Wes Anderson filmlerini andırıyor. Marie Naffah klibin yönetmeniyle ilgili olarak şunları söylüyor: "Tuhaflıkları estetik bir şekilde yansıtabildiği ve gerçek kişiliğinizi kamerada yakalayabildiği için Holly Morrison'la çalışmayı…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*