EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Yasemin Mana – Hayatı Yaşa

Yasemin Mana – Hayatı Yaşa

Uzun yıllardır yurtiçi ve yurtdışı canlı müzik performans mekanlarında sahne alan Yasemin Mana ilk teklisi Hayatı Yaşa ile iddialı bir başlangıç yapmayı hedefliyor.

Modern ve yenilikçi sound’u ile Hayatı Yaşa deneyimli müzisyen ve prodüktör Tolga Görsev ve Yasemin Mana’yı birleştirdi. Şarkının sözleri ise öykü kitaplarıyla tanıdığımız Yalçın Tosun’a ait.

Hayatı Yaşa, alışıla gelmiş Türkçe Pop vokaline nazaran Batı’ya daha yakın vokal hattı ile dikkat çekiyor. Hayatı Yaşa, Tolga Görsev Music Production etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı.

“Kendi istedikleri müziği yapma özgürlüğü” ortak paydasında birleşen bu üçlüden yeni haberleri bekliyor olacağız.

 

Künye:

Sanatçı: Yasemin Mana
Söz: Yalçın Tosun
Müzik Düzenleme: Tolga Görsev
Prodüksiyon Şirketi: Tolga Görsev Music Production

 

 

Uzun yıllardır yurtiçi ve yurtdışı canlı müzik performans mekanlarında sahne alan Yasemin Mana ilk teklisi Hayatı Yaşa ile iddialı bir başlangıç yapmayı hedefliyor. Modern ve yenilikçi sound’u ile Hayatı Yaşa deneyimli müzisyen ve prodüktör Tolga Görsev ve Yasemin Mana’yı birleştirdi. Şarkının sözleri ise öykü kitaplarıyla tanıdığımız Yalçın Tosun’a ait. Hayatı Yaşa, alışıla gelmiş Türkçe Pop vokaline nazaran Batı’ya daha yakın vokal hattı ile dikkat çekiyor. Hayatı Yaşa, Tolga Görsev Music Production etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı. “Kendi istedikleri müziği yapma özgürlüğü” ortak paydasında birleşen bu üçlüden yeni haberleri bekliyor olacağız.   Künye: Sanatçı: Yasemin Mana Söz: Yalçın Tosun Müzik Düzenleme: Tolga…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*