EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Yeşim – Aramıza Yollar

Yeşim – Aramıza Yollar

Önümüzdeki yıl sanat hayatının 50. yılını kutlamaya hazırlanan Türk pop müziğinin sevilen yorumcularından Yeşim, söz ve müziği Sezen Aksu’ya, düzenlemesi Tansel Doğanay’a ait olan “Aramıza Yollar” isimli single’ı ile müzikseverlerle buluşuyor.

“Olmaz Böyle Şey”, “Aşk Alfabesi”, “Küçük Bey” gibi unutulmayan şarkılarıyla anılarımızda iz bırakan Yeşim, 1989 yılında yayımlanan “Yalnızlık Kolay Değil” isimli albümünden 34 yıl sonra solo single’ı için stüdyoya girdi. Yeşim’in, 80’ler disko tarzında düzenlenen yeni single’ı “Aramıza Yolları” ın mix ve mastering’inde de Tansel Doğanay’ın imzası var.

Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren’in yapımcılığında ve prodüktörlüğünde, Pelin Kakırman’ın proje koordinatörlüğünde yayımlanan “Aramıza Yollar” single’ının video klibi Yeşim’in, şarkıyı okurken stüdyoda çekilen samimi görüntülerinden hazırlandı.

 

 

Önümüzdeki yıl sanat hayatının 50. yılını kutlamaya hazırlanan Türk pop müziğinin sevilen yorumcularından Yeşim, söz ve müziği Sezen Aksu’ya, düzenlemesi Tansel Doğanay’a ait olan “Aramıza Yollar” isimli single’ı ile müzikseverlerle buluşuyor. “Olmaz Böyle Şey”, “Aşk Alfabesi”, “Küçük Bey” gibi unutulmayan şarkılarıyla anılarımızda iz bırakan Yeşim, 1989 yılında yayımlanan “Yalnızlık Kolay Değil” isimli albümünden 34 yıl sonra solo single’ı için stüdyoya girdi. Yeşim’in, 80’ler disko tarzında düzenlenen yeni single’ı “Aramıza Yolları” ın mix ve mastering’inde de Tansel Doğanay’ın imzası var. Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren’in yapımcılığında ve prodüktörlüğünde, Pelin Kakırman’ın proje koordinatörlüğünde yayımlanan “Aramıza Yollar” single’ının video klibi Yeşim’in, şarkıyı okurken…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*