EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Yiğit Kaya – Kaybettim

Yiğit Kaya – Kaybettim

Yiğit Kaya, Denizsen ve Trip şarkılarının ardından uzun zamandır heyecanla beklenen yeni çalışmasını dinleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Sözü ve bestesi Yiğit Kaya, düzenlemesi Sarp Özdemiroğlu imzası taşıyan “Kaybettim”, Sony Music Türkiye etiketiyle 19 Kasım’da yayınlanacak.

16 yaşındayken yazdığı ilk şarkı olan “Kaybettim” için sanatçı, “İlk aşkım beni terk ettikten sonra bu şarkıyı yazdım. Baştan sona şarkının ortaya çıkması çok kısa sürdü ancak dinleyiciyle buluşmak için uzun süre demlendi” diyor.

Yiğit Kaya’nın “Kaybettim” şarkısı tüm platformlarda dinleyiciyle buluşurken, Kadir Yücel yönetmenliğinde çekilen klibi de Sony Music Türkiye youtube kanalında yayında.

 

 

Yiğit Kaya, Denizsen ve Trip şarkılarının ardından uzun zamandır heyecanla beklenen yeni çalışmasını dinleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Sözü ve bestesi Yiğit Kaya, düzenlemesi Sarp Özdemiroğlu imzası taşıyan “Kaybettim”, Sony Music Türkiye etiketiyle 19 Kasım’da yayınlanacak. 16 yaşındayken yazdığı ilk şarkı olan “Kaybettim” için sanatçı, “İlk aşkım beni terk ettikten sonra bu şarkıyı yazdım. Baştan sona şarkının ortaya çıkması çok kısa sürdü ancak dinleyiciyle buluşmak için uzun süre demlendi” diyor. Yiğit Kaya’nın “Kaybettim” şarkısı tüm platformlarda dinleyiciyle buluşurken, Kadir Yücel yönetmenliğinde çekilen klibi de Sony Music Türkiye youtube kanalında yayında.   https://www.youtube.com/watch?v=rALrEii5bQo&ab_channel=SonyMusicT%C3%BCrkiye   https://open.spotify.com/track/5rtLzTMpOXVS4sYXMLQX4e?si=4d06fd4b2d0c4416

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*