EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Yonca Lodi – Kızıl Kıyamet

Yonca Lodi – Kızıl Kıyamet

Yonca Lodi “Akustik” Serisinin Açılışını “Kızıl Kıyamet” İle Yaptı. 25 Haftalık Akustik Serüven Başladı.

Güçlü yorumcu Yonca Lodi, Mayıs ayından bu yana hazırladığı yeni dijital projesi “Akustik”in çekimlerini tamamladı. Bugüne kadar yayınladığı albümler, şarkılar, video klipler, film-dizi müzikleri ve sahne performansları ile adından söz ettiren sanatçı, artık dijital dünyada da müzikseverler ile buluşuyor.

Yonca Lodi, 25 hafta boyunca hem albümlerinde söylediği hem de söylemekten çok keyif aldığı şarkıların akustik  coverlarını Youtube başta olmak üzere tüm dijital platformlarda ki sayfalarında yayınlayacak. Tamamı montajsız, canlı kaydedilen şarkılarda izleyicileri sürprizler bekliyor.

Yonca Lodi, yeni projesinin açılışını ilk kez 2018’de yayınlanan Fazla Aşk albümünde yorumladığı “Kızıl Kıyamet”in akustik versiyonu ile yaptı. Sözleri Sibel Algan’a, müziği sezen Aksu ve İlker Bayraktar’a ait olan “Kızıl Kıyamet”, Yonca Lodi’nin güçlü yorumu ve müzisyen arkadaşları ile yeniden düzenlediği akustik haliyle Merzigo yapımcılığında yayınlandı. Yonca Lodi’nin 25 haftalık maratonu “Kızıl Kıyamet” ile başlamış oldu.

 

 

 Söz: Sibel Algan Müzik: Sezen Aksu & İlker Bayraktar

Mix & Mastering: Arzu Alsan

Yönetmen: Fatih Caymaz

Styling: Özgür Yüksel Kuaför: Sedat Temur Makyöz: Hazal Öçal

Orkestra; Bass Gitar: Uluğ Aydeniz Gitar: Onur Işıkman Keyboard: Yusuf Sağlamlar Davul: Barbaros Gencer Perküsyon: Çağatay Dede Keman: Altuğ Öncü Klarnet: Caner Malkoç

Tonmaister: Harun Aksoy Prodüksiyon Sorumlusu: Serkan Örser Roady: Ahmet İlktürk – Cemal Yiğit Uzun

 

Yonca Lodi "Akustik" Serisinin Açılışını "Kızıl Kıyamet" İle Yaptı. 25 Haftalık Akustik Serüven Başladı. Güçlü yorumcu Yonca Lodi, Mayıs ayından bu yana hazırladığı yeni dijital projesi "Akustik"in çekimlerini tamamladı. Bugüne kadar yayınladığı albümler, şarkılar, video klipler, film-dizi müzikleri ve sahne performansları ile adından söz ettiren sanatçı, artık dijital dünyada da müzikseverler ile buluşuyor. Yonca Lodi, 25 hafta boyunca hem albümlerinde söylediği hem de söylemekten çok keyif aldığı şarkıların akustik  coverlarını Youtube başta olmak üzere tüm dijital platformlarda ki sayfalarında yayınlayacak. Tamamı montajsız, canlı kaydedilen şarkılarda izleyicileri sürprizler bekliyor. Yonca Lodi, yeni projesinin açılışını ilk kez 2018'de yayınlanan Fazla Aşk albümünde yorumladığı "Kızıl Kıyamet"in…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.7 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*