EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Yüzyüzeyken Konuşuruz – Akustik Travma / Sony Müzik

Yüzyüzeyken Konuşuruz – Akustik Travma / Sony Müzik

 

Yüzyüzeyken Konuşuruz yeni albümü “Akustik Travma” ile karşınızda!

Son dönemin dikkat çeken ve her çalışması heyecanla beklenen gruplarından Yüzyüzeyken Konuşuruz, “Sandal” single’ının ardından şimdi de yeni albümüyle dinleyiciyle buluşuyor.

Sony Music etiketiyle yayınlanacak ve önceki çalışmaları “Sandal” dahil dokuz şarkıdan oluşan albümün ismi ise “Akustik Travma”.

Kaan Boşnak, Engin Sevik, Can Tunaboylu ve Can Kalyoncu’dan oluşan grup, “Akustik Travma”nın yenilikçi müzikal yapısıyla dinleyicisini bambaşka bir serüvene davet ediyor. Tüm söz ve bestelerde ise Kaan Boşnak imzası dikkat çekiyor.

Her bir çalışmasında yaptıkları müziği sürekli evrimleştiren Yüzyüzeyken Konuşuruz, ilk iki albümlerine göre bu kez modern akımlara daha çok selam gönderiyor.

Önceki albümleri “Otoban Sıcağı”ndan dört yıl sonra çıkacak olan “Akustik Travma” ile  grup, çıktığı yeni yolu bir sürpriz gibi şarkılarının satır aralarına saklıyor.

 

01 – Kadıköy Kızı
02 – Dinle Beni Bi’
03 – Esen
04 – Sandal
05 – Bodrum
06 – Yıkılma Sakın
07 – Onlar da Yansın
09 – 2013
09 – Uykusuz ve Dengesiz

 

 

 

  Yüzyüzeyken Konuşuruz yeni albümü “Akustik Travma” ile karşınızda! Son dönemin dikkat çeken ve her çalışması heyecanla beklenen gruplarından Yüzyüzeyken Konuşuruz, “Sandal” single’ının ardından şimdi de yeni albümüyle dinleyiciyle buluşuyor. Sony Music etiketiyle yayınlanacak ve önceki çalışmaları “Sandal” dahil dokuz şarkıdan oluşan albümün ismi ise “Akustik Travma”. Kaan Boşnak, Engin Sevik, Can Tunaboylu ve Can Kalyoncu'dan oluşan grup, “Akustik Travma”nın yenilikçi müzikal yapısıyla dinleyicisini bambaşka bir serüvene davet ediyor. Tüm söz ve bestelerde ise Kaan Boşnak imzası dikkat çekiyor. Her bir çalışmasında yaptıkları müziği sürekli evrimleştiren Yüzyüzeyken Konuşuruz, ilk iki albümlerine göre bu kez modern akımlara daha çok selam gönderiyor.…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*