Anasayfa / NOTLAR / Zeliha Sunal ve Benjamin Buton Kadınları POPSAV (Popüler Müzik Sanatı Vakfı) İçin Söylüyor

Zeliha Sunal ve Benjamin Buton Kadınları POPSAV (Popüler Müzik Sanatı Vakfı) İçin Söylüyor

Zeliha Sunal bu kez sahnesini tamamı iş kadınlarından oluşan Benjamin Button kadın sesleri ile paylaşacak.

Yaklaşık 2 yıldır bir arada olan Benjamin Button kadın platformunun amacı yardıma ihtiyacı olan STK lar için kaynak yaratmak,projeler hazırlamak,var olan iyilik projelerine katkıda bulunmak. Tamamen amatörler iş kadınlarından oluşan bu koro bu kez Popüler müZik ve sanat vakfını desteklemek üzere bir araya geldi.

16 aralık pazartesi
Akatlar Kültür Merkezi
Saat : 20;30

 

Değerli arkadaşlarım;
Popsav sadece müzik akademisi kurmak için çalışmamızın yanısıra Maltepe de sadece mağdur ses ve sinema sanatçılarının kaldığı bir huzur evimiz var. Bunu Maltepe belediyesiyle yapıyoruz. Ayrıca çalışamayacak kadar hasta sanatçı arkadaşlarımız için konserler yaparak gelirini onlara aktarıyoruz.

Yardımlarınız Popsav için önemli çünkü müzisyen ve sanatçıların yegane destek yeridir. Hepimiz yaşlanıyoruz. Genç ve güzel kalmayacağız.

Zeliha Sunal

 

Zeliha Sunal bu kez sahnesini tamamı iş kadınlarından oluşan Benjamin Button kadın sesleri ile paylaşacak. Yaklaşık 2 yıldır bir arada olan Benjamin Button kadın platformunun amacı yardıma ihtiyacı olan STK lar için kaynak yaratmak,projeler hazırlamak,var olan iyilik projelerine katkıda bulunmak. Tamamen amatörler iş kadınlarından oluşan bu koro bu kez Popüler müZik ve sanat vakfını desteklemek üzere bir araya geldi. 16 aralık pazartesi Akatlar Kültür Merkezi Saat : 20;30   Değerli arkadaşlarım; Popsav sadece müzik akademisi kurmak için çalışmamızın yanısıra Maltepe de sadece mağdur ses ve sinema sanatçılarının kaldığı bir huzur evimiz var. Bunu Maltepe belediyesiyle yapıyoruz. Ayrıca çalışamayacak kadar hasta sanatçı…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*