EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Adil Anıl – Vur Okşa Öp

Adil Anıl – Vur Okşa Öp

Adil Anıl’ın  yeni teklisi “Vur Okşa Öp” yayında.

Pasif-agresif bir ilişkinin doğasını anlatan “Vur Okşa Öp”, alternatif rock etkilerinin yanı sıra sözleriyle de bir hayli ön plana çıkıyor.

İlk teklisi”Biz Buradayız” ı öğrencisi olduğu Boğaziçi Üniversitesi dayanışmasına destek olabilmek için 12 Ocak’ta yayımlayan Adil Anıl, ikinci teklisi “Piramit”i ise pandemi sürecinde işsiz kalan müzik emekçilerine yardım edebilmek amacıyla oluşturulmuş Olta albümüne armağan etmiştir.

Aynı zamanda ilk iki şarkısında olduğu gibi bu şarkının mix ve masteringinde de çok tecrübeli bir isim olan Serdar Öztop ile çalışmıştır.

 

 

 

Adil Anıl'ın  yeni teklisi "Vur Okşa Öp" yayında. Pasif-agresif bir ilişkinin doğasını anlatan "Vur Okşa Öp", alternatif rock etkilerinin yanı sıra sözleriyle de bir hayli ön plana çıkıyor. İlk teklisi"Biz Buradayız" ı öğrencisi olduğu Boğaziçi Üniversitesi dayanışmasına destek olabilmek için 12 Ocak'ta yayımlayan Adil Anıl, ikinci teklisi "Piramit"i ise pandemi sürecinde işsiz kalan müzik emekçilerine yardım edebilmek amacıyla oluşturulmuş Olta albümüne armağan etmiştir. Aynı zamanda ilk iki şarkısında olduğu gibi bu şarkının mix ve masteringinde de çok tecrübeli bir isim olan Serdar Öztop ile çalışmıştır.   https://www.youtube.com/watch?v=1tXb8dzW1Wo&ab_channel=AdilAn%C4%B1l   https://open.spotify.com/track/3FA3iUjYJoSmQgqhkFkja3?si=878263018c5a4121  

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*