EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Anıl Ulusoy – theanswers / BBI Music Co.

Anıl Ulusoy – theanswers / BBI Music Co.

Anıl Ulusoy’un chill ve ambiyans türündeki beklenen ilk albümü altı parçası ile birlikte yayında.

Geçtiğimiz temmuz ayında albümle aynı ismi taşıyan “theanswers” ile start alan ve daha sonrasında video klibiyle birlikte yayınlanan “think” ile devam eden “theanswers” macerası yayınlanan yeni dört şarkı “first”, “wait”, “wake up” ve “softA” ile doruk noktasına ulaştı.

Sanatçının iç dünyasına dair etkenleri, dış dünyasına dair kaotik ortamı, eleştirileri ve söylemek istedikleriyle melodik bir hikaye yazdığı “theanswers” albümü dinleyicileri sakin fakat bir o kadar da heyecanlı bir atmosfere çekiyor. Parçaların geneline hakim olan armonik ve melodik yaklaşım, albümün konsepti olan minimalizmin etkisinde devam ediyor.

Anıl Ulusoy’un ilk albümü niteliğini taşıyan “theanswers” tüm dijital platformlarda BBI Music Co. etiketiyle yayında.

 

 

 

Anıl Ulusoy – theanswers (Albüm Künye)

Müzik & Prodüksiyon: Anıl Ulusoy
think, theanswers, wake up: Vokal /Back Vokal: Reyhan Katık
think: Trompet: Avni Özdemir
think , theanswers Vokal Melodi: Aybüke Poçan
think , theanswers lyrics: Ecem Ulusoy, Aybüke Poçan, Anıl Ulusoy
Kapak: Utku Cebi
Fotoğraf: Ecem Ulusoy
Menajer: Pelin Öztürk
Label: BBI Music Co.

 

Anıl Ulusoy’un chill ve ambiyans türündeki beklenen ilk albümü altı parçası ile birlikte yayında. Geçtiğimiz temmuz ayında albümle aynı ismi taşıyan "theanswers" ile start alan ve daha sonrasında video klibiyle birlikte yayınlanan "think" ile devam eden "theanswers" macerası yayınlanan yeni dört şarkı "first", "wait", "wake up" ve "softA" ile doruk noktasına ulaştı. Sanatçının iç dünyasına dair etkenleri, dış dünyasına dair kaotik ortamı, eleştirileri ve söylemek istedikleriyle melodik bir hikaye yazdığı "theanswers" albümü dinleyicileri sakin fakat bir o kadar da heyecanlı bir atmosfere çekiyor. Parçaların geneline hakim olan armonik ve melodik yaklaşım, albümün konsepti olan minimalizmin etkisinde devam ediyor. Anıl Ulusoy'un…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*