EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / BAHR – Cursed Home Pt. 1

BAHR – Cursed Home Pt. 1

2022 yılında BAHR son albümü “Cursed Home Pt. 1”den Papillon ve Cursed Home isminde iki tekli yayınladı. 8 Temmuz’da yayınlanan 5 şarkılık albümde ise bu iki tekliye country esintileriyle dolu Fable, Afrika ritimleriyle rock müziğin isyankar seslerini buluşturan Outside ve dinleyenleri kıpır kıpır yapacak Rock ‘N’ Roll şarkı Cheap Fake eşlik ediyor.

Birçok konuk müzisyenin de yer aldığı, rengarenk bir albüm olan Cursed Home Pt. 1’de caz sanatçısı Asena Akan Outside’daki polifonik vokal çalışmasıyla kayıtlardaki yerini aldı. Albümün country esintileriyle dolu, folk şarkısı Fable’da ise BAHR’a Cümbüş Cemaat’ten tanıdığımız multi-enstrümentalist Ozan Çoban kemanıyla eşlik ediyor. Mayıs ayında yayınlanan albümün ikinci teklisi Cursed Home’da da gitar solosu ve efektleriyle dinlediğimiz, yetenekli caz sanatçısı Şevket Akıncı bu albümde de hem Outside’da hem de Cheap Fake’te bir kez daha BAHR’a eşlik ediyor.

 

2022 yılında BAHR son albümü “Cursed Home Pt. 1”den Papillon ve Cursed Home isminde iki tekli yayınladı. 8 Temmuz’da yayınlanan 5 şarkılık albümde ise bu iki tekliye country esintileriyle dolu Fable, Afrika ritimleriyle rock müziğin isyankar seslerini buluşturan Outside ve dinleyenleri kıpır kıpır yapacak Rock ‘N’ Roll şarkı Cheap Fake eşlik ediyor. Birçok konuk müzisyenin de yer aldığı, rengarenk bir albüm olan Cursed Home Pt. 1’de caz sanatçısı Asena Akan Outside’daki polifonik vokal çalışmasıyla kayıtlardaki yerini aldı. Albümün country esintileriyle dolu, folk şarkısı Fable’da ise BAHR’a Cümbüş Cemaat’ten tanıdığımız multi-enstrümentalist Ozan Çoban kemanıyla eşlik ediyor. Mayıs ayında yayınlanan albümün ikinci…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*