EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Çağdaş Sarıcı – Yaz Kokteyli

Çağdaş Sarıcı – Yaz Kokteyli

Garaj Müzik etiketi ile yayınlanan 7 parçadan oluşan “Yaz Kokteyli”, genel olarak eğlenceli parçaların bulunduğu reggae ağırlıklı, ferah bir albüm.

Albümdeki tüm parçaların sözlerinde, kendisine bu albümde ilham kaynağı olan Güney ve Ege sahillerine sıklıkla vurgu yapan Çağdaş Sarıcı, yönetmenliğini yaptığı albümün çıkış parçası olan Kona Kona’nın klip çekimlerini de yaz konseptine uygun olarak Bodrum, Göcek ve İzmir’de tamamladı.

Akustik gitar ve ukulelerin ön plana çıktığı albümdeki tüm enstrümanlar, bas gitarlar hariç Çağdaş Sarıcı tarafından çalınmış ve kayıtları kendisi tarafından, kendi ev stüdyosunda alınmış. Albümdeki parçaların miks masteringi ise Barış Yetkin’e ait.

 

https://www.youtube.com/watch?v=0O9rLMENYyk&ab_channel=netdm%C3%BCzik Garaj Müzik etiketi ile yayınlanan 7 parçadan oluşan “Yaz Kokteyli”, genel olarak eğlenceli parçaların bulunduğu reggae ağırlıklı, ferah bir albüm. Albümdeki tüm parçaların sözlerinde, kendisine bu albümde ilham kaynağı olan Güney ve Ege sahillerine sıklıkla vurgu yapan Çağdaş Sarıcı, yönetmenliğini yaptığı albümün çıkış parçası olan Kona Kona’nın klip çekimlerini de yaz konseptine uygun olarak Bodrum, Göcek ve İzmir’de tamamladı. Akustik gitar ve ukulelerin ön plana çıktığı albümdeki tüm enstrümanlar, bas gitarlar hariç Çağdaş Sarıcı tarafından çalınmış ve kayıtları kendisi tarafından, kendi ev stüdyosunda alınmış. Albümdeki parçaların miks masteringi ise Barış Yetkin’e ait.   https://open.spotify.com/album/0DPg76o3rD5db4fS6QyoRs?si=9ZflHSRcQ_G-wG9Eg8cP_Q&dl_branch=1

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.75 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*