EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Christian Abdullah -Something Happened/ Riff’n Night Records

Christian Abdullah -Something Happened/ Riff’n Night Records

Christian Abdullah’ın 2016 da yayınlanan ilk albümü “Genug Live” sonrası ikinci albümü “Something Happened” Riff’n Night Records markasıyla tüm dijital müzik platformlarında yayında.

Gitarist ve besteci Christian Abdullah, heyecanlarını, itirazlarını günümüz toplumsal gelişmeleriyle birleştirerek, 60’lı yılların esintisiyle bestelediği şarkıları müzikseverlerin beğenisine sunmaktadır.

“Something Happened” Christian Abdullah’ın grubu dieTrippers ve özellikle Çikolata Müzik Fabrikasının düzenleme, kayıt ve mix desteğiyle desteği ile tamamladığı şarkılarının Mastering’i Abbey Road stüdyolarında, 2015 ve 2020 yılında Grammy adayı olan Miles Showell tarafından yapılmıştır.

Christian Abdullah hiçbir şey olmamışsa bile bir şeylerin olduğunu iddia ettiği İngilizce ve Türkçe parçalardan oluşan yeni projesi için keyifli dinlemeler.

“İnsanların da müzik gibi evrensel kabul edildiği, sınırların olmadığı, paylaşmanın, sevgi ve saygının, hoşgörünün, tüm benliğimizle sığınmamız gereken tek seçenek olduğu daha güzel bir Dünya dileğiyle”.

 

 

Christian Abdullah’ın 2016 da yayınlanan ilk albümü “Genug Live” sonrası ikinci albümü “Something Happened” Riff’n Night Records markasıyla tüm dijital müzik platformlarında yayında. Gitarist ve besteci Christian Abdullah, heyecanlarını, itirazlarını günümüz toplumsal gelişmeleriyle birleştirerek, 60’lı yılların esintisiyle bestelediği şarkıları müzikseverlerin beğenisine sunmaktadır. “Something Happened” Christian Abdullah’ın grubu dieTrippers ve özellikle Çikolata Müzik Fabrikasının düzenleme, kayıt ve mix desteğiyle desteği ile tamamladığı şarkılarının Mastering’i Abbey Road stüdyolarında, 2015 ve 2020 yılında Grammy adayı olan Miles Showell tarafından yapılmıştır. Christian Abdullah hiçbir şey olmamışsa bile bir şeylerin olduğunu iddia ettiği İngilizce ve Türkçe parçalardan oluşan yeni projesi için keyifli dinlemeler. “İnsanların da…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*