EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Cihan Bilgin & Kerkayas – Karadelik

Cihan Bilgin & Kerkayas – Karadelik

Alternatif sahneden Cihan Bilgin’in, prodüksiyonu Kerkayas tarafından yapılan ortak teklisi Karadelik BBI Music Co. etiketiyle yayında.

Sözü ve müziği Cihan Bilgin’e ait olan, hip-hop ve indie elementeri barındıran şarkının sözleri ise kendi yıldızına aşık olan bir gezegenin hikayesini romantize ediyor. Şarkının prodüksiyon ve miks işlemleri Kerkayas, master işlemleri ise Cihan Bilgin’in diğer çalışmalarında da olduğu gibi Barış Ergün tarafından yapıldı. Teklinin kapak tasarımı ise Betül Sertkaya imzası taşıyor.

Karadelik, 29 Ekim 2021 tarihinde BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

 

 

Söz/Müzik/Vokal: Cihan Bilgin
Aranje/Prodüksiyon: Kerkayas
Mix: Kerkayas
Mastering: Barış Ergün
Kapak Tasarımı: Betül Sertkaya
Label: BBI Music Co.

Alternatif sahneden Cihan Bilgin'in, prodüksiyonu Kerkayas tarafından yapılan ortak teklisi Karadelik BBI Music Co. etiketiyle yayında. Sözü ve müziği Cihan Bilgin’e ait olan, hip-hop ve indie elementeri barındıran şarkının sözleri ise kendi yıldızına aşık olan bir gezegenin hikayesini romantize ediyor. Şarkının prodüksiyon ve miks işlemleri Kerkayas, master işlemleri ise Cihan Bilgin’in diğer çalışmalarında da olduğu gibi Barış Ergün tarafından yapıldı. Teklinin kapak tasarımı ise Betül Sertkaya imzası taşıyor. Karadelik, 29 Ekim 2021 tarihinde BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.     https://www.youtube.com/watch?v=pWwXZlCxPWo&ab_channel=BBIMusicCo. Söz/Müzik/Vokal: Cihan Bilgin Aranje/Prodüksiyon: Kerkayas Mix: Kerkayas Mastering: Barış Ergün Kapak Tasarımı: Betül Sertkaya Label: BBI Music Co. https://open.spotify.com/track/7f0CtxzmCDwFKiERCM848H?si=084b7eac2f44423c

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*