EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / DJ Ali Taş Online 90’lar Konserler ile Geliyor

DJ Ali Taş Online 90’lar Konserler ile Geliyor

DJ setin yanı sıra elektro gitar, bas gitar, ud, keytar, bateri, klarnet, akustik gitar ve saz gibi enstrümanları sahnede canlı olarak çalan DJ Ali Taş, pandemi döneminde mekanların kapalı olması nedeniyle konserlerine “Online 90’lar Partileri” olarak devam ediyor.

DJ Ali Taş 14 Ekim 1989 yılında Tokat Erbaa’da doğmuş ve 2 yaşında iken ailesiyle birlikte İstanbul’a taşınmış, müzik ve DJ’lik kariyeri dışında web tasarım ve internet programcılığı bölümünden mezun olmuş, müziğin ve enstrümanın her dalı ile uğraşmayı seven hayatını bu işe adamış bir müzisyendir.

Çeşitli tarz ve türlerde projelerin içerisinde ve kendi kurduğu gruplarda bas gitarist olarak rol alan DJ Ali Taş son 5 senedir ise çeşitli sanal radyolarda yayın yapmış ve alışıla gelmiş DJ performanslarının dışında bir sahne performansı ortaya koymuştur.

DJ Ali Taş’ın online olan düzenleyeceği konserler aşağıda belirtilen mekanların instagram sayfalarından gerçekleşecektir:

30 Nisan – Hayal Kahvesi Aqua Florya

01 Mayıs – Pikap Çorlu

02 Mayıs – Pikap Tekirdağ ile ortak yayın.

13 Mayıs

14 Mayıs

15 Mayıs tarihlerinde ise müzisyen kendi instagram sayfasında düzenleyeceği konserler ile sevenleriyle buluşacak.

 

 

DJ setin yanı sıra elektro gitar, bas gitar, ud, keytar, bateri, klarnet, akustik gitar ve saz gibi enstrümanları sahnede canlı olarak çalan DJ Ali Taş, pandemi döneminde mekanların kapalı olması nedeniyle konserlerine "Online 90’lar Partileri" olarak devam ediyor. DJ Ali Taş 14 Ekim 1989 yılında Tokat Erbaa’da doğmuş ve 2 yaşında iken ailesiyle birlikte İstanbul’a taşınmış, müzik ve DJ’lik kariyeri dışında web tasarım ve internet programcılığı bölümünden mezun olmuş, müziğin ve enstrümanın her dalı ile uğraşmayı seven hayatını bu işe adamış bir müzisyendir. Çeşitli tarz ve türlerde projelerin içerisinde ve kendi kurduğu gruplarda bas gitarist olarak rol alan DJ Ali…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*