EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Efza – çıkmazdayım, çıkamıyorum

Efza – çıkmazdayım, çıkamıyorum

Alternatif müziğin başarılı kadın vokallerinden Efza “çıkmazdayım, çıkamıyorum” isimli yepyeni şarkısıyla 20 Ağustos’ta tüm dijital platformlarda yayında!

Yazıp bestelediği, düzenleme ve miksajını üstlendiği şarkısında dinleyiciyi, kendisini adeta yeniden keşfeden bir Efza bekliyor. “çıkmazdayım, çıkamıyorum” kendisini başkasının gözüyle izleyen, güçlü bir kadının isyanına kulak vereceğiz.

“çıkmazdayım, çıkamıyorum”da basgitarda Onur Atar, elektrogitarda Emre Yılmaz, perküsyonlarda Sezer Salarvan yer alıyor. Şarkının görsellerini ise Studio Crew’dan Yiğit Zafer üstleniyor.

“çıkmazdayım, çıkamıyorum” isimli yepyeni şarkısıyla GROW etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

 

 

 

Alternatif müziğin başarılı kadın vokallerinden Efza “çıkmazdayım, çıkamıyorum” isimli yepyeni şarkısıyla 20 Ağustos’ta tüm dijital platformlarda yayında! Yazıp bestelediği, düzenleme ve miksajını üstlendiği şarkısında dinleyiciyi, kendisini adeta yeniden keşfeden bir Efza bekliyor. “çıkmazdayım, çıkamıyorum” kendisini başkasının gözüyle izleyen, güçlü bir kadının isyanına kulak vereceğiz. “çıkmazdayım, çıkamıyorum”da basgitarda Onur Atar, elektrogitarda Emre Yılmaz, perküsyonlarda Sezer Salarvan yer alıyor. Şarkının görsellerini ise Studio Crew’dan Yiğit Zafer üstleniyor. “çıkmazdayım, çıkamıyorum” isimli yepyeni şarkısıyla GROW etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!   https://www.youtube.com/watch?v=JgJfpkyD50g&ab_channel=MuzikPlay   https://open.spotify.com/track/4Uo8mlyF4enK9w9nYzJHJO?si=be51433008834421  

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*